Λύγισε η αήττητη Νίκη Αγκαθιάς στο γήπεδο του Μακροχωρίου χάνοντας με σκορ 1-0 παρά τη διαφορά κατηγορίας και ποιότητας, στις 6 Φεβρουαρίου για την πρώτη φάση των προημιτελικών του Κυπέλλου Ημαθίας

Η Αγκαθιά κατέβηκε με αρκετές αλλαγές στην ενδεκάδα της και αυτό της στοίχισε την ήττα από τους γηπεδούχους. Το παιχνίδι ήταν μοιρασμένο σε φάσεις και κατοχή ενώ στην επανάληψη ο κ. Κωστογλίδης έβαλε τρεις βασικούς του παίκτες για να βελτιώσει την εικόνα της ομάδας του χωρίς αποτέλεσμα αφού στο 80’ δέχτηκε το γκολ από τον Χολέβα από λάθος του τερματοφύλακα των «ασπρόμαυρων» και οι φιλοξενούμενοι έχασαν τον πρώτο τους επίσημο παιχνίδι για αυτήν την αγωνιστική περίοδο.

Μακροχώρι: Θεοδοσιάδης, ημητριάδης, Ηλιάδης, Τσολακίδης, Δαλιγκάρος, Τσακαλίδης, Τσιάμπας, Πίκος (91΄Δημούλας), Λιλιόπουλος (88΄Βύζας), Γκιλιόπουλος (75΄Ψάλτης Ν.), Βοργιαζίδης (65΄Χολέβας).

Αγκαθιά: Διακόπουλος, Ρογγότης, Γιανόπουλος, Κασαπίδης (46΄Προβατίδης). Σακαλής, Σιούκας, Πέτκος (46΄Ζαρογιάννης), Μούδιος, Κίτσας Ευγ., Πατσιαβούρας, Ηλιάδης (46΄Χατζόπουλος).

Προσπάθησε αλλά έχασε ο ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας από την ανώτερη Βέροια με σκορ 1-4 στις 6 Φεβρουαρίου στο δημοτικό στάδιο της πόλης για τον πρώτο αγώνα της προημιτελικής φάσης του Κυπέλλου Ημαθίας.

Παρά τις δυσκολίες λόγω της βροχής αρκετοί φίλαθλοι έδωσαν το παρόν για να παρακολουθήσουν τη «Βασίλισσα» του βορρά με τον ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας.

Τα γκολ της αναμέτρησης πέτυχαν ο Λαδάς στο 89’ για τον ΠΑΟΚ και για τη Βέροια, ο Μεληκιώτης στο 41’ , ο Μυλωνάς στο 47’, ο Τρούπκος στο 85' και ο Καράμπελας στο 87’.

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας. (Σάκης Παγγούρας): Θεοδώρου, Λαδάς, Μπουκλάς Γ. (34’ λ.τ. Κίτσας Ελ.), Κούκλας Αρ., Βουλγαρόπουλος, Χαρισούδης (70’ Ζωγράφος), Κίτσας Ν., Αργυρόπουλος, Πετράι (45’ Κούκλας Β.), Βεζυργιαννόπουλος (67’ Πέτκος), Μπουκλάς Ανδ.

Βέροια (Σάκης Θεοδοσιάδης): Μπλατσιώτης, Ζούρκος, Λεφίδης, Τσιότρας, Μουρατίδης, Σοφιανίδης (79’ Παπαστεργίου), Παπουτσίδης, Καράμπελας, Μυλωνάς (85’ Κώττας), Μεληκιώτης (57’ Βασίλτσης), Τσικόπουλος.

 

 

Ο ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας υποδέχεται αύριο 6 Φεβρουαρίου τη Βασίλισσα του Βορρά στο δημοτικό στάδιο της πόλης για την προημιτελική φάση του Κυπέλλου Ημαθίας και θέλει τον κόσμο δίπλα του σε αυτό το σημαντικό παιχνίδι.

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Π.Σ. Βέροιας

6 Φεβρουαρίου 2019, ώρα 15:00’

Δημοτικό Στάδιο Αλεξάνδρειας

Κύπελλο Ημαθίας

  • 51445127_368243947327320_8072631108618944512_n

Simple Image Gallery Extended

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 06.02.2019


ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ(4η αγωνιστική)
---------------------------------
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 15.00 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΠΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.00 ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤ.ΠΑΥΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΜΠΕΚΑΣ

ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ

Νέος πρόεδρος της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ημαθίας είναι ο Στέργιος Μουρτζίλας όπως έκανε ο ίδιος γνωστό σε ανάρτηση του σε κοινωνικό δίκτυο με το εξής μήνυμα:

"Συγκινητικές στιγμές σε αυτή την "αλλαγή φρουράς" στην Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ημαθίας. Θα ήθελα από καρδιάς να ευχαριστήσω τον ΚΥΡΙΟ Βασίλη Φωτιάδη για όλα όσα προσέφερε στο ποδόσφαιρο του τόπου μας και να του ευχηθώ να είναι πάντα γερός και δυνατός. Ο Βασίλης, ένας άνθρωπος με ήθος και εντιμότητα, υπηρέτησε και θα υπηρετεί στο μέλλον τα αθλητικά και όχι μόνο κοινά, με τον αυθορμητισμό και την έμφυτη του καλοσύνη. Βασίλη σε ευχαριστούμε για όλα και σε θέλουμε στο πλευρό μας, σε αυτή την δύσκολη προσπάθεια για την αναβάθμιση του αθλητικού ποδοσφαίρου της Ημαθίας. Θα ήθελα επίσης να ευχαριστήσω και τα μέλη του διοικητικού συμβουλίου της ΕΠΣΗ, που μου εμπιστεύτηκαν την θέση του προέδρου. Τους διαβεβαιώ, όπως και όλους τους ποδοσφαιριστές,προπονητές και παράγοντες της Ημαθίας, ότι η πόρτα μου και το τηλέφωνο μου θα είναι ανοικτό όλο το 24ωρο, για όποιο πρόβλημα αντιμετωπίσουν".

Ολοκλήρωθηκε η 17η αγωνιστική της Α ΕΠΣ Ημαθίας με την έκπληξη της ισοπάλιας του ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας με το Μακροχώρι, δείτε τα αποτέλεσματα και τη βαθμολογία:

(17η αγωνιστική)

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ 3 - 1
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 1 - 2
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ 0 - 2
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 1 - 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ 2 - 0
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ   -  
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0 - 1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ 0 - 0

Βαθμολογία:

ομάδες

βαθμοί

ποινές

γκολ

N/I/H

εντός

 

εκτός

 

ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ

45

0

48-15

15-0-2

24-8

7-0-1

24-7

8-0-1

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ

43

0

42-10

13-4-0

25-7

8-1-0

17-3

5-3-0

Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ

40

0

47-15

13-1-3

27-6

7-1-0

20-9

6-0-3

ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ

40

0

39-14

13-1-2

25-4

8-0-0

14-10

5-1-2

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ

37

0

36-20

12-1-4

21-13

6-0-3

15-7

6-1-1

ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ

25

0

27-23

7-4-6

15-13

3-2-3

12-10

4-2-3

ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ

24

0

26-28

7-3-7

15-17

3-2-4

11-11

4-1-3

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

24

0

27-30

8-0-9

15-17

4-0-5

12-13

4-0-4

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ

22

0

25-19

6-4-7

14-8

4-1-3

11-11

2-3-4

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

17

0

21-28

4-5-8

11-12

2-4-3

10-16

2-1-5

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ

17

0

17-32

4-5-8

8-12

3-2-3

9-20

1-3-5

ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ

16

0

18-20

4-4-8

4-11

0-2-6

14-9

4-2-2

ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

16

0

17-39

5-1-11

7-13

2-1-5

10-26

3-0-6

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ

9

0

13-47

3-0-14

4-19

1-0-7

9-28

2-0-7

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

8

0

19-48

2-2-13

10-20

2-1-6

9-28

0-1-7

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ

4

0

8-42

1-1-15

5-20

1-1-7

3-22

0-0-8

Επόμενη αγωνιστική:

18η αγωνιστική)

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 02.02.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΛΑΤΕΟΣ 15.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ

ΜΕΛΙΚΗΣ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 15.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΠΙΤΟΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ

ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 15.00 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 15.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 15.00 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 03.02.2019


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 15.00 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
Διαιτησία: ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ

ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ - Ολυμπιακος Λουτρου
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΤΡΑΝΤΟΣ

ΝΗΣΕΛΙΟΥ 15.00 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
Διαιτησία: ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΕΚ Καμποχωρίου - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΣ Γιαννακοχωριου - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ 15.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΓΚΟΓΚΟΣ

ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
ΡΑΧΙΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ-ΠΟΖΙΑΔΗΣ


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ 10.30 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
Διαιτησία: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ

ΚΥΨΕΛΗΣ 10.30 ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΤΡΑΝΤΟΣ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

ΣΥΚΙΑΣ 10.30 ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ - ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ
Διαιτησία: ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 10.30 ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ
Διαιτησία: ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ

ΜΕΣΗΣ 10.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΡΟΔΑΚΑ - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΓΑΒΡΑΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΤΡΙΛΟΦΟΥ 10.30 Ερμης Τριλοφου - Παλασιδειος Ακαδημια
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 30.01.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΚΛΕΙΔΙΟΥ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΜΠΕΚΑΣ-ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΕΛΙΚΗΣ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ -ΠΟΖΙΑΔΗΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

Πραγματοποιήθηκε το βράδυ της Κυριακής (27/1) στο κέντρο «ΣΕΙΡΙΟΣ» η 1η Γιορτή Ερασιτεχνικού Ποδοσφαίρου. Στην εκδήλωση τιμήθηκαν ποδοσφαιριστές και παράγοντες που έχουν προσφέρει και συνεχίζουν να προσφέρουν στο ποδόσφαιρο της Ημαθίας.

Η αίθουσα ήταν κατάμεστη από παράγοντες του Ερασιτεχνικού μας ποδοσφαίρου και την εκδήλωση τίμησε με την παρουσία τους ο Μητροπολίτης Βεροίας, Ναούσης κ.κ. Παντελεήμων, ο βουλετής της Ν.Δ. Απόστολος Βεσυρόπουλος, ο Δήμαρχος Βέροιας Κ. Βοργιαζίδης, οι περιφερειακοί Σύμβουλοι Ν. Καρατζιούλα, Θ. Τεληγιαννίδης, ο Πρόεδρος του Επιμελητηρίου Ημαθίας Γ. Μπίκας, ο Πρόεδρος του ιδρύματος «ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΟΥΜΕΛΑ» Κ. Τανιμανίδης, ο καθηγητής Πανεπιστημίου Κ. Φωτιάδης, ο αντιπρόεδρος της ΕΠΟ Σ. Αντωνίου, οι πρόεδροι των ΕΠΣ Λάρισας, Κιλκίς, Γρεβενών και Πέλλας και σύσσωμο το Δ.Σ. της ΒΕΡΟΙΑΣ με επικεφαλής τον Πρόεδρο Στέφανο Αποστολίδη, ο Πολιτευτής Τάσος Μπαρτζώκας, οι υποψήφιοι Δήμαρχοι Βέροιας Γεωργία Μπατσαρά, Απόστολος Εμμανουηλίδης και Παύλος Παυλίδης κ.α.

Τιμητικές πλακέτες απονεμήθηκαν στους Βασίλη Φωτιάδη, Γιώργο Χατζάρα, Θωμά Ντόβα, Παντελή Καφέ, Αλέξανδρο Ελευθερόπουλο, Τάσο Μωησίδη, Γιάννη Μουρατίδη, Γρηγόρη Παπαδόπουλο, Μόσχο Κιτούδη, Βασίλη Γιαννόπουλο, Σωτήρη Μπουκλά, Σπύρο Κώτσιαντη, Θωμά Μαμουτόπουλο, Σάββα Ιακωβίδη, Αλέξη Βεργώνη και Νίκο Περηφανόπουλο.

πηγή: 24oresimathia.gr

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 26.01.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.00 ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ 

ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.-ΧΡΥΣΑΝΗΣ 

ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΠΙΤΟΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ 

ΜΑΡΙΝΑΣ 15.00 ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ 

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ 

ΤΡΙΚΑΛΩΝ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ 

ΚΟΠΑΝΟΥ 15.00 ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΓΑΒΡΑΣ 




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 27.01.2019


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΣΧΟΙΝΑ 15.00 ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ 15.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - Ολυμπιακος Λουτρου
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΤΡΑΝΤΟΣ 

ΔΙΑΒΑΤΟΥ 15.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ 

ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 15.00 ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΝΗΣΕΛΙΟΥ 15.00 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΑΕΚ Καμποχωρίου
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ -ΓΚΟΓΚΟΣ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΠΑΤΡΙΔΑΣ 15.00 ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΣ Γιαννακοχωριου
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΤΟΤΣΚΑΣ 

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ 15.00 ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ -ΠΟΖΙΑΔΗΣ 

ΡΑΧΙΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ 

Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 15.00 ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 10.30 ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΡΟΔΑΚΑ
Διαιτησία: ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 10.30 Φιλιππος Π.Νερων - Ερμης Τριλοφου
Διαιτησία: ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΤΟΤΣΚΑΣ -ΠΕΤΡΟΥ 

ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ 10.30 ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - Παλασιδειος Ακαδημια
Διαιτησία: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

Διαφημίσεις Περιεχομένου

Η ηλεκτρονική εφημερίδα του τόπου μας!