Τίτλοι Ειδήσεων

 

ΕΠΣ Ημαθίας: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 1-2/12 Κύριο

ΕΠΣ Ημαθίας: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 1-2/12

Ανακοινώθηκαν σήμερα οι διαιτητές και οι βοηθοί για τα παιχνίδια της ΕΠΣ Ημαθίας για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 1 και 2 Δεκεμβρίου.

Αναλυτικά :

Σάββατο 1/12

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (12η αγωνιστική)
—————————————–
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.-ΓΚΟΓΚΑΣ

ΤΡΙΚΑΛΩΝ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΚΟΠΑΝΟΥ 15.00 ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 15.00 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 15.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ

ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 15.00 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ

Κυριακή 2/12

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
—————————————————–
ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
Διαιτησία: ΤΡΑΝΤΟΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΓΚΟΓΚΟΣ

ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΠΙΤΟΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΕΚ Καμποχωρίου – Ολυμπιακος Λουτρου
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ

ΝΗΣΕΛΙΟΥ 15.00 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
Διαιτησία: ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ 15.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–
ΣΥΚΙΑΣ 10.30 ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
Διαιτησία: ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ

ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ 10.30 ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ -ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ

ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ 10.30 ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
Διαιτησία: ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΠΙΤΟΣ -ΠΟΖΙΑΔΗΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
—————————————————–
ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΣ Γιαννακοχωριου – ΛΕΥΚΑΔΙΑ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
Διαιτησία: ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ

ΠΑΤΡΙΔΑΣ 15.00 ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
ΡΑΧΙΑΣ 15.00 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–
ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 10.30 Παλασιδειος Ακαδημια – ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ 10.30 ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ – Ερμης Τριλοφου
Διαιτησία: ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ -ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 10.30 Φιλιππος Π.Νερων – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΡΟΔΑΚΑ
Διαιτησία: ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

Διαφημίσεις Περιεχομένου

  • 1_kaffeine-37.jpg
  • athanasoulis.jpg
  • edipit_enosi.jpg

Η ηλεκτρονική εφημερίδα του τόπου μας!