Σε μεγάλη μέρα ο Καραντουλαμάς - Τέσσερα από τα επτά τέρματα για τον ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Κύριο

13 Ιαν 2018
Σε μεγάλη μέρα ο Καραντουλαμάς  - Τέσσερα από τα επτά τέρματα για τον ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

Από το πρώτο λεπτό της αναμέτρησης στο παιχνίδι της 16ης αγωνισικής της Α1 ΕΠΣ Ημαθίας, η ομάδα του ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ έδειξε ότι θα είναι ο πρωταγωνιστής της ημέρας.
Σε μεγάλη φόρμα βρέθηκαν οι παίχτες του ΠΑΟΚ Αλεξάδρειας το απόγευμα του Σαββάτου 13 Ιανουαρίου 2018. Για το πρωτάθλημα της Α1 ΕΠΣ Ημαθίας αντιμετώπισαν την ομάδα του ΑΠΟΛΛΩΝΑ Αγίου Γεωργίου στο βαρύ λόγω βροχής ΔΑΚ Αλεξάνδρειας. Με κορυφαίο τον Καραντουλαμά που πέτυχε τέσσερα τέρματα, η ομάδα του ΠΑΟΚ πήρε άνετη αλλά μεγάλη νίκη με σκορ 7-1.

Στο 7ο λεπτό η γηπεδούχος ομάδα βρέθηκε μπροστά στο σκορ μετά το πρώτο για την σημερινή μέρα γκολ από τον Καραντουλαμά,  είχε την κατοχή της μπάλας στο μεγαλύτερο μέρος του αγώνα, και πολλές φάσεις με σωτήριες αποκρούσεις στα τερέν του Απόλλωνα συνέθεσαν το σκηνικό του παιχνιδιού. Τα γκολ (7' - 22' - 59' - 89' Καραντουλαμάς, 28' - 66' Αργυρόπουλος, 65' Ζωγράφος για την ομάδα του ΠΑΟΚ και στο 80' ο Τουλουμτζής για την φιλοξενολυμενη ομάδα.

Δείτε στο βίντεο που ακολουθεί το τρίτο γκολ του ΠΑΟΚ καθώς και φάσεις από το σημερινό παινχίδι: