Τίτλοι Ειδήσεων

 

ΜΕΓΑΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΆΛΩΝ volleyball Τρίτη συνεχόμενη νίκη για τις αθλήτριες του ΜΈΓΑ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΥ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΏΡΟΥ- ΜΕΓΑΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΆΛΩΝ 0-3 Το Σάββατο η ομάδα του Μέγα Αλέξανδρου έπαιξε εκτός έδρας με την πολύπειρη ομάδα του Πάνθεον Λιτοχώρου και κατάφερε να πάρει τους πολύτιμους 3 βαθμούς αλλά κυρίως κατάφερε να παίξει με ενθουσιασμό πάθος και μυαλό μέσα στο γήπεδο και αυτό είναι το μεγαλύτερο κέρδος και η μεγαλύτερη ικανοποίηση.

Συγχαρητήρια στις αθλήτριες του ΜΈΓΑ.

Ο Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων αναδείχθηκε νικητής με σκορ 1-0 απέναντι στη Νίκη Αγκαθιάς στο Ημαθιώτικο ντέρμπι της 9ης αγωνιστικής του δευτέρου ομίλου της Γ’ Εθνικής κατηγορίας.

Το πρώτο ημίχρονο ήταν μοιρασμένο με τις δύο ομάδες να μην έχουν ρυθμό, με σκληρά μαρκαρίσματα και χωρίς καμιά ουσιαστική φάση. Στην επανάληψη οι γηπεδούχοι μπήκαν στο γήπεδο με μεγαλύτερη όρεξη πίεσαν κι αυτό απέφερε το νικητήριο γκολ της αναμέτρησης στο 70 μετά από εκτέλεση κόρνερ του Αβραμόπουλου, ο Παρσόπουλος με κεφαλιά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα. Μετά το γκολ που δέχτηκε η Νίκη ανέβασε στροφές χάνοντας μάλιστα και μια πολύ καλή φάση με τον Αργυρόπουλο να πιάνει εντυπωσιακά την μπάλα.

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ (Πρίντζιος): Αργυρόπουλος, Μπαντής, Βλάχος, Χατζόπουλος, Πέικος, Αβραμόπουλος, Σωτηράκης, Φουρτζίου (90’+1’ Αναδολού), Ντος Σάντος (73’ Καπετάνος), Παρσόπουλος (82’ Πίκος), Λίτσι (90’+3’ Κιρκιλιανίδης).

ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ (Κωστογλίδης): Γιώτας, Κίτσας (73’ Ευθυμίου), Πανταζής, Τσιότρας, Ράδης, Τσιούχας, Τσάτσος (73’ Δραγάνης), Γουνόπουλος, Λαμπίρης, Καραγιάννης (46’ Ανδριόπουλος), Μούδιος.

Γ' ΕΘΝΙΚΗ (2ος όμιλος) - 9η αγωνιστική

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Εδεσσαϊκός - Μεσοποταμία 2-0
Ν. Καλλικράτεια - Θερμαϊκός Θέρμης 0-0
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΓΚΑΘΙΑ 1-0
Μακεδονικός - ΠΑΣ Φλώρινα 2-1
Αλμωπός Αριδαίας - Ποσειδών Μηχανιώνας 3-0
ΑΟ Σειρήνα - Θύελλα Σαρακηνών 0-3 (α.α.)
Αγροτικός Αστέρας - Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 (α.α.)
Ρεπό: Αναγέννηση Γιαννιτσών

φωτογραφία: keridasport.gr

Ο Αθλητικός Σύλλογος " Μέγας Αλέξανδρος" Τρικάλων Ημαθίας ευχαριστεί θερμά τον κ. Ιτούδη Δημήτρη για την σημαντική προσφορά του εξασφαλίζοντας όλη την αθλητική ένδυση των παιχτών μας για την αγωνιστική περίοδο 2019-20!

Αγαπητοί συγχωριανοί και αναγνώστες αυτού του κειμένου. Νιώθουμε την ανάγκη και την υποχρέωση να σας γνωστοποιήσουμε μία πάρα πολύ σημαντική πράξη ενός ανθρώπου που με την προσφορά του μας συγκίνησε όλους! Αναφερόμαστε στον κ. Ιτούδη Δημήτρη από τα Τρίκαλα Ημαθίας που κατέκτησε όλη την Ευρώπη στέφοντας Πρωταθλητής για 2 φορές τα τελευταία 4 χρόνια (2016-2019)!!!

Όπως πιθανόν να γνωρίζετε, ο σύλλογός μας φέτος αγωνίζεται στην επαγγελματική κατηγορία της Γ' Εθνικής και συγκεκριμένα στον 2 όμιλο αυτής. Το συγκεκριμένο πρωτάθλημα είναι άκρως απαιτητικό και διαφέρει σε πολλά από ένα ερασιτεχνικό πρωτάθλημα, κυρίως οικονομικά. Φέτος, η ομάδα μας έχοντας μία μικρή εμπειρία από την προηγούμενή της παρουσία στην Γ' Εθνική καλείται να φέρει εις πέρας την αποστολή της και με αξιοπρέπεια να σταθεί στο ύψος των περιστάσεων.

Σύμμαχός μας σε όλη αυτή την προσπάθεια είναι και ο κ. Ιτούδης Δημήτρης o οποίος με το ενδιαφέρον του και κυρίως για την αγάπη που τρέφει για το χωριό του και τους συγχωριανούς του, αποφάσισε, ένα σημαντικό έξοδο της ομάδας μας, να το αναλάβει εξολοκλήρου προμηθεύοντάς μας με στολές επίσημων αγώνων, στολές προπόνησης, φόρμες, μπλουζάκια προπόνησης, κάλτσες, κ.α. Όπως του αναφέραμε, η προσφορά του μας απαλλάσσει από ένα σημαντικό έξοδο που ουσιαστικά θα το πληρώναμε από το υστέρημά μας. Επίσης αυτό που θα θέλαμε να αναφέρουμε και μας έκανε τρομερή εντύπωση είναι ο τρόπος που αντιμετώπισε και προσέγγισε το θέμα καθώς και οι συντονισμένες κινήσεις του ώστε ο εξοπλισμός να έρθει στα χέρια μας όσο το δυνατόν πιο γρήγορα γίνεται! Αξίζει να σημειωθεί πως η ομάδα μας έχει άριστης ποιότητας εξοπλισμό και ήταν απαίτηση του! Όλοι οι αθλητές, προπονητές, αντίπαλοι, το Δ.Σ. της ομάδας μας και φίλαθλος κόσμος είναι εντυπωσιασμένοι αφενός για την πράξη του, αφετέρου για την ποιότητα της ένδυσης που επέλεξε να μας προμηθεύσει!

Αγαπητέ Δημήτρη σε ευχαριστούμε και σου ευχόμαστε κάθε οικογενειακή ευτυχία και επαγγελματική επιτυχία!

Υ/Σ Ως θεματοφύλακες του Αθλητισμού και των αξίων που μας διέπουν σου υποσχόμαστε πως θα σου ανταποδώσουμε την αγαθοεργία σου σύντομα και με το καλύτερο δυνατό τρόπο έτσι όπως πιστεύουμε ότι πρέπει γίνει!

Εμβόλιμη αγωνιστική θα πραγματοποιηθεί σήμερα (9/10) στον 2ο όμιλο της Γ Εθνικής κατηγορίας που συμμετέχουν δύο Ημαθιώτικες ομάδες.

Πιο συγκεκριμένα η Νίκη Αγκαθιάς αντιμετωπίζει εκτός έδρας την ομάδα των Γιαννιτσών και ο Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων υποδέχεται τον Αγροτικό Αστέρα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της εμβόλιμης αγωνιστικής και οι διαιτητές:

Γ' ΕΘΝΙΚΗ (2ος όμιλος) - 4η αγωνιστική

Τετάρτη 9 Οκτωβρίου (16:00)

Φλώρινα - Σειρήνα: Σπυριάδης (Κοζάνης)
Γιαννιτσά - ΑΓΚΑΘΙΑ: Τσέτσιλας (Γρεβενών)
Ποσειδών Μηχανιώνας - Θερμαϊκός: Χάψας (Σερρών)
Αλμωπός Αριδαίας - Μεσοποταμία: Ασλανίδης (Πιερίας)
ΤΡΙΚΑΛΑ - Αγροτικός Αστέρας: Κατεριάδης (Πέλλας)
Καλλικράτεια - Εδεσσαϊκός: Δραγούσης (Κιλκίς)
Μακεδονικός - Θύελλα Σαρακηνών: Δημητριάδης (Χαλκιδικής)

Το liganews.gr και οι συνεργάτες του σας παρουσιάζουν τους παίκτες που ξεχώρισαν από την 1η αγωνιστική της Γ' Εθνικής.

Στην καλύτερη 11άδα μετέχουν και τρεις παίκτες του Μ. Αλέξανδρου Τρικάλων που κέρδισε στην Φλώρινα με 1-2

Οι παίκτες είνια Βλάχος, Παρσόπουλος και Λίτσι 

Προπονητής: Δημήτρης Κάλφας (Νέα Καλλικράτεια) 

Τερματοφύλακας: Ηλιόπουλος (ΠΑΣ Φλώρινα) 

Αμυντικός: Ράντζα (Θερμαϊκός Θέρμης)

Αμυντικός: Βλάχος (Μ. Α. Τρικάλων)

Αμυντικός: Μάντζιος (Νέα Καλλικράτεια)

Αμυντικός: Σιοπόβου (Αστραπή Μεσοποταμίας)

Μέσος: Ντόγος (Αλμωπός Αριδαίας)

Μέσος: Δοξάκης (Θερμαϊκός Θέρμης)

Μέσος: Μεντής (Αλμωπός Αριδαίας)

Επιθετικός: Παρσόπουλος (Μ.Α. Τρικάλων)

Επιθετικός: Αγγελούδης (Αν. Γιαννιτσών)

Επιθετικός: Λίτσι (Μ.Α. Τρικάλων)

Συνεχίζονται οι εγγραφές στην πρότυπη Ακαδημία volley του Μέγα Αλέξανδρου Τρικάλων.

Πληροφορίες: 6973749800 Βασιλάκακη Μαρία.

Το πρόγραμμα της νέας αγωνιστικής περιόδου για το πρωτάθλημα της Γ΄Εθνικής έμαθαν την Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου 2019 οι ομάδες που θα πάρουν μέρος σε αυτό συμπεριλαμβανομένων και των δύο ομάδων της Ημαθίας, Νίκη Αγκαθιάς και Μέγα Αλέξανδρου Τρικάλων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική 16η

ΑΟ Σειρήνα - Αλμωπός Αριδαίας
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών – Μακεδονικός
ΠΑΣ Φλώρινα - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ - Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια
Θερμαϊκός Θέρμης – Εδεσσαϊκός
Αστραπή Μεσοποταμίας - Αγροτικός Αστέρας
Θύελλα Σαρακηνών - Άρης Παλαιοχωρίου
Ρεπό: Ποσειδών Μηχανιώνας

2η αγωνιστική 17η

Ποσειδών Μηχανιώνας - ΑΟ Σειρήνα
Αλμωπός Αριδαίας - ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
Μακεδονικός - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ - Θερμαϊκός Θέρμης
Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια - Αστραπή Μεσοποταμίας
Εδεσσαϊκός - Άρης Παλαιοχωρίου
Αγροτικός Αστέρας - Θύελλα Σαρακηνών
Ρεπό: ΠΑΣ Φλώρινα

3η αγωνιστική 18η

ΑΟ Σειρήνα - ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
ΠΑΣ Φλώρινα - Ποσειδών Μηχανιώνας
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ - Αλμωπός Αριδαίας
Αστραπή Μεσοποταμίας – Μακεδονικός
Άρης Παλαιοχωρίου - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Θύελλα Σαρακηνών - Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια
Εδεσσαϊκός - Αγροτικός Αστέρας
Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

4η αγωνιστική 19η

ΠΑΣ Φλώρινα - ΑΟ Σειρήνα
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Ποσειδών Μηχανιώνας - Θερμαϊκός Θέρμης
Αλμωπός Αριδαίας - Αστραπή Μεσοποταμίας
Μακεδονικός - Θύελλα Σαρακηνών
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ - Αγροτικός Αστέρας
Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια – Εδεσσαϊκός
Ρεπό: Άρης Παλαιοχωρίου

5η αγωνιστική 20η

ΑΟ Σειρήνα - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΑΣ Φλώρινα
Αστραπή Μεσοποταμίας - ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
Άρης Παλαιοχωρίου - Ποσειδών Μηχανιώνας
Θύελλα Σαρακηνών - Αλμωπός Αριδαίας
Εδεσσαϊκός – Μακεδονικός
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ - Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια
Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

6η αγωνιστική 21η

Θερμαϊκός Θέρμης - ΑΟ Σειρήνα
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ - Αστραπή Μεσοποταμίας
ΠΑΣ Φλώρινα - Άρης Παλαιοχωρίου
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών - Θύελλα Σαρακηνών
Ποσειδών Μηχανιώνας - Αγροτικός Αστέρας
Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός
Μακεδονικός - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Ρεπό: Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια

7η αγωνιστική 22η

ΑΟ Σειρήνα - Αστραπή Μεσοποταμίας
Άρης Παλαιοχωρίου - Θερμαϊκός Θέρμης
Θύελλα Σαρακηνών - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Αγροτικός Αστέρας - ΠΑΣ Φλώρινα
Εδεσσαϊκός - ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια - Ποσειδών Μηχανιώνας
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ - Αλμωπός Αριδαίας
Ρεπό: Μακεδονικός

8η αγωνιστική 23η

Άρης Παλαιοχωρίου - ΑΟ Σειρήνα
Αστραπή Μεσοποταμίας - Θύελλα Σαρακηνών
Θερμαϊκός Θέρμης - Αγροτικός Αστέρας
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – Εδεσσαϊκός
ΠΑΣ Φλώρινα - Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Ποσειδών Μηχανιώνας – Μακεδονικός
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

9η αγωνιστική 24η

ΑΟ Σειρήνα - Θύελλα Σαρακηνών
Αγροτικός Αστέρας - Άρης Παλαιοχωρίου
Εδεσσαϊκός - Αστραπή Μεσοποταμίας
Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια - Θερμαϊκός Θέρμης
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Μακεδονικός - ΠΑΣ Φλώρινα
Αλμωπός Αριδαίας - Ποσειδών Μηχανιώνας
Ρεπό: ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών

10η αγωνιστική 25η

Αγροτικός Αστέρας - ΑΟ Σειρήνα
Θύελλα Σαρακηνών – Εδεσσαϊκός
Άρης Παλαιοχωρίου - Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια
Αστραπή Μεσοποταμίας - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Θερμαϊκός Θέρμης – Μακεδονικός
ΠΑΣ Φλώρινα - Αλμωπός Αριδαίας
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών - Ποσειδών Μηχανιώνας
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ

11η αγωνιστική 26η

ΑΟ Σειρήνα – Εδεσσαϊκός
Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια - Αγροτικός Αστέρας
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ - Θύελλα Σαρακηνών
Μακεδονικός - Άρης Παλαιοχωρίου
Αλμωπός Αριδαίας - Θερμαϊκός Θέρμης
Ποσειδών Μηχανιώνας - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών - ΠΑΣ Φλώρινα
Ρεπό: Αστραπή Μεσοποταμίας

12η αγωνιστική 27η

Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια - ΑΟ Σειρήνα
Εδεσσαϊκός - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός
Άρης Παλαιοχωρίου - Αλμωπός Αριδαίας
Αστραπή Μεσοποταμίας - Ποσειδών Μηχανιώνας
Θερμαϊκός Θέρμης - ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ - ΠΑΣ Φλώρινα
Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

13η αγωνιστική 28η

ΑΟ Σειρήνα - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Μακεδονικός - Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια
Αλμωπός Αριδαίας - Αγροτικός Αστέρας
Ποσειδών Μηχανιώνας - Θύελλα Σαρακηνών
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών - Άρης Παλαιοχωρίου
ΠΑΣ Φλώρινα - Αστραπή Μεσοποταμίας
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ - Θερμαϊκός Θέρμης
Ρεπό: Εδεσσαϊκός

14η αγωνιστική 29η

Μακεδονικός - ΑΟ Σειρήνα
Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια - Αλμωπός Αριδαίας
Εδεσσαϊκός - Ποσειδών Μηχανιώνας
Αγροτικός Αστέρας - ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
Θύελλα Σαρακηνών - ΠΑΣ Φλώρινα
Άρης Παλαιοχωρίου - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Αστραπή Μεσοποταμίας - Θερμαϊκός Θέρμης
Ρεπό: ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

15η αγωνιστική 30η

Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός
Ποσειδών Μηχανιώνας - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών - Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια
ΠΑΣ Φλώρινα – Εδεσσαϊκός
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ - Αγροτικός Αστέρας
Θερμαϊκός Θέρμης - Θύελλα Σαρακηνών
Αστραπή Μεσοποταμίας - Άρης Παλαιοχωρίου
Ρεπό: ΑΟ Σειρήνα

Ολοκληρώθηκε ο καταρτισμός των 8 ομίλων της Γ΄ Εθνικής για την περίοδο 2019-20.

Από τους ομίλους με 14 ομάδες υποβιβάζονται 6 ομάδες, ενώ από αυτούς  με 13, πέντε. Στον 2ο όμιλο βρίσκονται και οι δύο ομάδες που αντιπροσωπεύουν την Ημαθία.

Η κλήρωση θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 10/9.

Αναλυτικά οι όμιλοι:

1ος Όμιλος

Αετός Ορφανού

Απόλλων Παραλιμνίου

Άρης Αβάτου

Δόξα Θεολόγου

Δόξα Κάτω Καμήλας

Ένωση Άνθειας

Ηρακλής Ν. Ζυγού

Κεραυνός Πέρνης

Κιλκισιακός

Μέγας Αλέξανδρος

Νέστος Χρυσούπολης

Ορφέας Ξάνθης

Πανδραμαϊκός

Πανσερραϊκός

2ος Όμιλος

Α.Ο. Σειρήνα

Αγροτικός Αστέρας

Αλπωμός Αριδαίας

Αναγέννηση Γιαννιτσών

Αστραπή Μεσοποταμιάς

Εδεσσαϊκός

Θερμαϊκός

Θύελλα Σαρακηνών

Μακεδονικός

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Νέα Καλλικράτεια

Νίκη Αγκαθιάς

Π.Α.Σ. Φλώρινα

Ποσειδώνας Μηχανιώνα

3ος Όμιλος

Α.Ε. Καρίτσας

Α.Ο. Ποταμιάς

Α.Ο. Σελλάνων

Α.Π.Ο. Αταλάντη

Α.Σ. Μετέωρα

Ατρόμητος Παλαμά

Γ.Σ. Αλμυρού

Διαγόρας Στεφ.

Δίας

Διγενής Νεοχωρίου

Ηρακλής Λάρισας

Θησέας Αγρίας

Οικονόμος Τσαριτσάνης

Πιερικός

4ος Όμιλος

Α.Ε. Λευκίμης

Α.Ε. Μεσολογγίου

Α.Ε.Π. Καραγιαννίων

Α.Ο. Ανατολής

Αναγέννηση Άρτας

Απόλλων Ευπαλίου

Αστέρας Ιτέας

Θιναλιακός

Μακεδονικός Φούφας

Ναυπακτιακός Αστέρας

Π.Α.Σ. Αχέρων Καναλακίου

Π.Α.Σ. Πρέβεζα

Σούλι Παραμυθιάς

Τηλυκράτης

5ος Όμιλος

Α.Ε. Κηφισιάς

Α.Ε. Μοσχάτου

Α.Π.Ο. Κερατσίνι

Άγιοι Ανάργυροι

Άγιος Ιερόθεος

Ακράτητος

Άνω Μερά Μυκόνου

Εθνικός Πειραιά

Ερμής Κορυδαλλού

Ηλυσιακός

Θύελλα Καμαρίου

Καλλιθέα

Πανθηραϊκός

Φωστήρας

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Α.Ο. Νέας Αρτάκης

Α.Ο. Υπάτου

ΑΕΚ Τρίπολης

Αήττητος Σπάτων

Αιολικός

Αχαρναϊκός

Θύελλα Ραφήνας

Κόρινθος 2006

Μαρκό

Π.Α.Σ. Κιθαιρών Καπαρελλίου

Παλληνιακός

Παναρκαδικός

Ρόδος

7ος Όμιλος

Α.Ο. Διαβολιτσίου

Α.Ο. Τσιλιβή

Α.Π.Σ. Ζάκυνθος

Αστέρας Βλαχιώτη

Διαγόρας Βραχνέικων

Ένωση Ερμιονίδας

Θύελλα Πατρών

Ναύπλιο 2017

Ολυμπιακός Ζαχάρως

Π.Α.Ο. Βάρδας

Παναργειακός

Πανγυθεατικός

Πανηλειακός

Π.Σ. “Η Σπάρτη” (Πελλάνα)

8ος Όμιλος

Α.Ο. Αγίου Νικολάου

Α.Ο. Πόρου

Αθλητική Ένωση Εργαζομένων Κρήτης ΣΥΝΚΑ

Γιούχτας

Επισκοπή

Ηρόδοτος

Π.Ο.Α. Ατσαλένιος

Πανακρωτηριακός

Ρεθυμνιακός

ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΜΕ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥΣ ΜΑΣ ΑΘΛΗΤΕΣ-ΤΡΙΕΣ
Η ΠΡΟΤΥΠΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Α.Ο.Τ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Ανακοινώνει την έναρξη των προπονήσεων του τμήματος MINI για αγόρια και κορίτσια από 6 ετών 
Σας περιμένουμε ΠΕΜΠΤΗ 5/9 
6,30 ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΔΑΚ
Θα σας ενημερώσουμε για τον τρόπο λειτουργίας του τμήματος ,τις ώρες των προπονήσεων καθώς και για τις εκπλήξεις που θα σας περιμένουν με την εγγράφη σας
ΜΕ ΕΚΤΙΜHΣΗ ΤΟ Δ.Σ ΟΙ ΕΦΟΡΟΙ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ 
Πληροφορίες : ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 6973749800 (γυμνάστρια με ειδικότητα βολλευ).

1afisavasilakaki

Σελίδα 1 από 7

Διαφημίσεις Περιεχομένου

Η ηλεκτρονική εφημερίδα του τόπου μας!