Ο Πρόεδρος το Διοικητικό Συμβούλιο και η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ εκφράζουν τα θερμά τους συγχαρητήρια στους Διαιτητές, Βοηθούς Διαιτητές και Παρατηρητές διαιτησίας οι οποίοι παραμένουν ή ανήλθαν κατηγορία στους νέους πίνακες της περιόδου 2019-2020, μετά την ανακοίνωση της ΚΕΔ/ Ε.Π.Ο και τους εύχονται υγεία και κάθε επιτυχία στο έργο τους. Η φετινή αξιολόγηση είναι ιστορική για την Ένωση μας , πιστοποιεί το υψηλό αγωνιστικό επίπεδο των διαιτητών μας και τη σωστή προετοιμασία που γίνεται τα τελευταία χρόνια από την Επιτροπή Διαιτησίας ΄΄
Οι διαιτητές και παρατηρητές που θα εκπροσωπήσουν την ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ στις Εθνικές Κατηγορίες είναι:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 1ης κατηγορίας 
ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ. ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΈΣ 1ης κατηγορίας.
ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ. 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 2ης κατηγορίας ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ. 
ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΈΣ 2ης κατηγορίας.
ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

ΔΙΑΙΤΗΤΈΣ 3ης κατηγορίας
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΈΣ 3ης κατηγορίας
ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΙΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΔΙΑΙΤΗΣΊΑΣ 3ης κατηγορίας
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΕΛΕΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Έχασε ο ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας από τον ΓΑΣ Ροδοχωρίου με σκορ 1-2 στον πρώτο αγώνα των μπαράζ που οδηγούν στη Γ Εθνική το απόγευμα της Τετάρτης 8 Μαΐου στο δημοτικό στάδιο της πόλης.

Τα πρώτα λεπτά της αναμέτρησης ο ΠΑΟΚ είχε καλές ευκαιρίες που δεν αξιοποίησε με αποτέλεσμα το Ροδοχώρι να βρει χώρους και στο 40’ να προηγηθεί με γκολ του Νίκου με ψηλοκρεμαστό σουτ έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα ανοίγοντας το σκορ για την ομάδα του. Οι «ασπρόμαυροι» δεν άργησαν να απαντήσουν και ισοφάρισαν με σουτ από το ύψος του πέναλτι του Αργυρόπουλου στο 44’.

Στην επανάληψη ο ρυθμός του αγώνα έπεσε και με τις δύο ομάδες να χάνουν κάποιες αξιόλογες φάσεις και το τελικό σκορ 1-2 υπέρ των φιλοξενούμενων διαμορφώθηκε από τον Παπαδόπουλο με κεφαλιά στο 87’.

Το αποτέλεσμα οδηγεί σε δεύτερο αγώνα μπαράζ την Κυριακή 12 Μαΐου σε ουδέτερο γήπεδο.

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας: Θεοδώρου, Λαδάς, Καρατάσιος, Μπουκλάς Αν., Ζωγράφος  (69΄Βουλγαρόπουλος), Κίτσας Ν. (76΄Μπουκλάς Γ.), Χαρισούδης, Πετράϊ (64΄Κούκλας Χρυσ.), Αργυρόπουλος (54΄Πέτκος), Κίτσας Γ., Κόυκλας Αρ.

ΓΑΣ Ροδοχωρίου:  Ιωακειμίδης, Παπαδόπουλος Ν., Κοτζαχρήστος, Μαγγίζης, Ασλάνογλου, Λίπε (  55΄Παπαδόπουλος Δ.), Πατατούκας (58΄Βούλγαρης), Νίκου (64΄Μουρουζίδης), Ουέλινγκτον (90΄Σακελάρης), Μπρέγκου.

Ο ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας αντιμετωπίζει την ομάδα του ΓΑΣ Ροδοχωρίου για τον ημιτελικό των μπαράζ που οδηγεί στη Γ Εθνική την Τετάρτη 8 Μαΐου και ώρα 17:00’ στο δημοτικό στάδιο Αλεξάνδρειας και θέλει τον φίλαθλο κόσμο στο πλευρό του.

paokrodoxori2019

Η Βέροια αναδείχθηκε κυπελλούχος της ΕΠΣ Ημαθίας για την αγωνιστική περίοδο 2018-19. Στον τελικό που έγινε το απόγευμα του Σαββάτου στο Δημοτικό στάδιο Βέροιας, παρουσία 1.000 περίπου φιλάθλων, νίκησε τον Μέγα Αλέξανδρο Τρικάλων με σκορ 3-0. Τα γκολ της αναμέτρησης σημείωσαν οι Σκαθαρούδης (20΄), Κανούλας (72΄) και Βεργωνης (86΄). Διαιτητής της αναμέτρησης ήταν ο Μελτζανίδης με βοηθούς τους Νησελίτη και Χριστοδούλου.

ΒΕΡΟΙΑ (Σάκης Θεοδοσιάδης): Μπλατσιώτης, Μουχάλης (84’ Ζούρκος), Κυριακίδης, Μαραγκός, Μπακάλης, Ταϊρης, Μπλέτσας (55’ Τσικόπουλος), Βεργώνης, Σκαθαρούδης (80’ Βασίλτσης), Κανούλας, Μεληκιώτης (73’ Μυλωνάς).

ΤΡΙΚΑΛΑ (Δημήτρης Πρίντζιος): Αργυρόπουλος, Ατανάσοφ, Βλάχος, Τσιρίδης, Πέικος, Κιρκιλιανίδης Γ. (77’ Αθανασιάδης), Σωτηράκης, Κουκουράκης (71’ Αναδολού), Ανδρίτσος (61’ λ.τ. Κιρκιλιανίδης Η.), Παρσόπουλος, Λίτσι (31’ λ.τ. Ζησιόπουλος).

πηγή: 24oresimathia.gr

Την απόφαση να διεξαχθεί ο τελικός του Κυπέλλου της ΕΠΣ Ημαθίας το Σάββατο 4 Μαϊου πήρε η Ένωση στην συνεδρίαση της όπως αναφέρει η ιστοσελίδα kerkidasports.gr, αφού έλαβε υπόψιν όλες τις παραμέτρους. O αγώνας πιθανότατα θα είναι βραδινός μεταξύ των δύο φιναλίστ, ενώ δύο μέρες νωρίτερα η ΕΠΣΗ θα δεξιωθεί τις δύο ομάδες, ΒΕΡΟΙΑ και ΤΡΙΚΑΛΑ.

Επεισοδιακό τέλος είχε το παιχνίδι για τη δεύτερη φάση των ημιτελικών του Κυπέλλου Ημαθίας μεταξύ των Τρικάλων και της Αγκαθιάς στο γήπεδο του Μέγα Αλέξανδρου το απόγευμα της Τετάρτης 3 Απριλίου, αφού το παιχνίδι τελικά διακόπηκε μετά την είσοδο του πρόεδρου της Νίκης, Δημήτρη Ματσούκα στο γήπεδο.

Ο κ. Ματσούκας μπήκε στον αγωνιστικό χώρο κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού και συγκεκριμένα στο 39ο λεπτό και πήρε τους παίκτες του από το γήπεδο διαμαρτυρόμενος για τη διαιτησία του κ. Μαλούτα.

Στη συνέχεια και ενώ ο διαιτητής είχε διακόψει το παιχνίδι η Αγκαθιά αποφάσισε να παίξει αλλά την ώρα της εισόδου των παικτών στο γήπεδο ακολούθησε έντονος διαπληκτισμός με αποτέλεσμα ο διαιτητής να διακόψει οριστικά το παιχνίδι και πλέον την τύχη του θα αποφασίσει η Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΣ Ημαθίας οπότε αναμένουμε και το φύλλο αγώνος.

Να σημειωθεί πως μέχρι το 39ο λεπτό ο αγώνας ήταν ισόπαλος χωρίς τέρματα με ελάχιστες φάσεις και σκληρά μαρκαρίσματα.

Οι συνθέσεις των ομάδων:

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων: Αργυρόπουλος, Ατανάσοφ, Βλάχος, Τσιρίδης, Πέικος. Κιρκιλιανίδης Γ., Σωτηράκης, Ζησιόπουλος, Κουκουράκης, Παρσόπουλος, Λίτσι.

Νίκη Αγκαθιάς : Τόλιος, Κίτσας Λ., Ρογγότης, Λιόλιος, Γιαννόπουλος, Ζαρογιάννης, Αβραμόπουλος, Χατζόπουλος, Σούκιας, Γκελοσάνι, Κασαπίδης.

Δείτε στιγμιότυπα:

Χωρίς εκπλήξεις ολοκληρώθηκε η 25η αγωνιστική της Α ΕΠΣ Ημαθίας με τους πρωτοπόρους να κερδίζουν πολύτιμους βαθμούς για να παραμείνουν στην κορυφή και στην ευκαιρία ανόδου στην επόμενη κατηγορία, δείτε τα αποτελέσματα, τη βαθμολογία και την επόμενη αγωνιστική.

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Πλατύ - Κοπανός: 2-5

Τρίκαλα - Αχιλλέας Ν.: 3-0

Μακροχώρι - Παλαιοχώρι: 2-1

Μαρίνα - ΠΑΟΚ Αλεξ.: 0-5

Αγ. Μαρίνα - Επισκοπή: 3-1

Ροδοχώρι - Χαρίεσσα: 3-0

Νάουσα - Αγ. Βαρβάρα: 5-0

Κλειδί - Μελίκη: 1-2

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΊΑ:

Team

Played

Points

1

Τρίκαλα

25

64

2

Π.Α.Ο.Κ. Αλεξ.

25

62

3

Ροδοχώρι

25

60

4

Νάουσα

25

56

5

Πλατύ

25

47

6

Κοπανός

25

42

7

Μακροχώρι

25

34

8

Χαρίεσσα

25

33

9

Αγ. Μαρίνα

25

32

10

Αχιλλέας Ν.

25

30

11

Επισκοπή

25

27

12

Παλαιοχώρι

25

26

13

Μαρίνα

25

18

14

Κλειδί

25

17

15

Μελίκη

25

15

16

Αγ. Βαρβάρα

25

7

 

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 30 Μαρτίου

Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ

-

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ

ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ

-

ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ

-

ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

-

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ

ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ

-

ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

-

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ

ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ

-

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ

-

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 23.03.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΛΑΤΕΟΣ 16.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
Διαιτησία: ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ 

ΤΡΙΚΑΛΩΝ 16.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΜΠΕΚΑΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ 

ΜΑΡΙΝΑΣ 16.00 ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 16.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΠΙΤΟΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ 

ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ 

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16.00 ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.

ΚΛΕΙΔΙΟΥ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ 




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 24.03.2019


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΑΣ Γιαννακοχωριου - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 16.00 ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ 

ΡΑΧΙΑΣ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ 

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ 16.00 ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΠΟΖΙΑΔΗΣ 

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτησία: ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ-ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΤΡΙΛΟΦΟΥ 10.30 Ερμης Τριλοφου - ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΣ-ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ-ΓΚΑΛΑΙΤΣΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 10.30 Παλασιδειος Ακαδημια - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΡΟΔΑΚΑ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ-ΓΚΟΓΚΟΣ Ν.Α.

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 10.30 Φιλιππος Π.Νερων - ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΣΑΜΑΡΑΣ-ΤΑΣΙΩΝΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 20.03.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 16.00 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΜΠΕΚΑΣ

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 16.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ 16.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
ΚΛΕΙΔΙΟΥ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΠΙΤΟΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ 

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16.00 ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ 

ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ 

ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 16.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΛΑΖΑΡΟΥ 

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΓΑΒΡΑΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ 

------------------------------------------

ΕΦΗΒΙΚΟ Κ-16 16.00 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ-Π.Σ.ΒΕΡΟΙΑ
Διατησια: ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ-ΠΟΜΑΚΗΣ-ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ
-----------------------------------------

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 16.03.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16.00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΓΑΒΡΑΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16.00 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 16.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ

ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 16.00 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.-ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 16.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΜΕΛΙΚΗΣ 16.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΜΠΕΚΑΣ

ΚΛΕΙΔΙΟΥ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 17.03.2019


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΑΕΚ Καμποχωρίου - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ 16.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ

ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 16.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ
Διαιτησία: ΤΡΑΝΤΟΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 16.00 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ 16.00 Ολυμπιακος Λουτρου - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ 16.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΣ Γιαννακοχωριου
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.

ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ 16.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΓΚΟΓΚΟΣ

ΡΑΧΙΑΣ 16.00 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
Διαιτησία: ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΠΟΖΙΑΔΗΣ

ΠΑΤΡΙΔΑΣ 16.00 ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΚΥΨΕΛΗΣ 10.30 ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ
Διαιτησία: ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ 10.30 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ




Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΜΕΣΗΣ 10.30 ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ - Παλασιδειος Ακαδημια
Διαιτησία: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.-ΤΑΣΙΩΝΑΣ-ΣΑΜΑΡΑΣ

ΤΡΙΛΟΦΟΥ 10.30 Ερμης Τριλοφου - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ

Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 10.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΡΟΔΑΚΑ - Φιλιππος Π.Νερων
Διαιτησία: ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ -ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ-ΓΚΟΓΚΟΣ Ν.Α.


---- Τέλος προγράμματος αγώνων της 17.03.2019 ----

Σελίδα 1 από 14

Διαφημίσεις Περιεχομένου

  • 1_kaffeine-37.jpg
  • athanasoulis.jpg
  • edipit_enosi.jpg

Η ηλεκτρονική εφημερίδα του τόπου μας!