ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 24.11.2018

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΛΑΤΕΟΣ 15.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ 

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΓΑΒΡΑΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 

ΜΑΡΙΝΑΣ 15.00 ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ 

ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ 

ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ 

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.00 ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ 

ΚΛΕΙΔΙΟΥ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ
Διαιτησία: ΠΙΤΟΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ 

ΜΕΛΙΚΗΣ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ 





ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 25.11.2018

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(η αγωνιστική)
-----------------------------------------

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΣΧΟΙΝΑ 15.00 ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΠΙΤΟΣ -ΓΚΟΓΚΟΣ

ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 15.00 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - Ολυμπιακος Λουτρου
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ 

ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 15.00 ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.

ΔΙΑΒΑΤΟΥ 15.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ 

ΣΤΑΥΡΟΥ 15.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΕΚ Καμποχωρίου
Διαιτησία: ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ-ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ 




Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ 10.30 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ -ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ 10.30 ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
Διαιτησία: ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΤΟΤΣΚΑΣ -ΠΕΤΡΟΥ 

ΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ
Διαιτησία: ΤΡΑΝΤΟΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΡΑΧΙΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΣ Γιαννακοχωριου
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΤΟΤΣΚΑΣ 

Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 15.00 ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ 

ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ 15.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ 

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΜΕΣΗΣ 10.30 ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ-ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 10.30 Παλασιδειος Ακαδημια - Φιλιππος Π.Νερων
Διαιτησία: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ-ΠΟΖΙΑΔΗΣ 

ΤΡΙΛΟΦΟΥ 10.30 Ερμης Τριλοφου - ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 17.11.2018

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΚΟΠΑΝΟΥ 15.00 ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.-ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ 

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ 

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ 

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 15.00 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ 

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 15.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ 

ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 15.00 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ 

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 15.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΠΙΤΟΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ 

ΜΕΛΙΚΗΣ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 18.11.2018


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ 10.30 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΤΟΤΣΚΑΣ 

ΣΥΚΙΑΣ 10.30 ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ - ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
Διαιτησία: ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ 10.30 ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΣ Γιαννακοχωριου - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.

ΡΑΧΙΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΕΝΙ
ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ 15.00 ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ 

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ ΑΝΑΒΑΛΕΤΑΙ
ΠΑΤΡΙΔΑΣ 15.00 ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΤΟΤΣΚΑΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ 


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 10.30 Φιλιππος Π.Νερων - ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ
Διαιτησία: ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ -ΠΟΖΙΑΔΗΣ 

ΤΡΙΛΟΦΟΥ 10.30 Ερμης Τριλοφου - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΡΟΔΑΚΑ
Διαιτησία: ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ -ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 10.30 ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.- ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 10.11.2018

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΛΑΤΕΟΣ 15.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΠΙΤΟΣ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ

ΚΟΠΑΝΟΥ 15.00 ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ

ΤΡΙΚΑΛΩΝ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΠΑΡΑΣΙΟΥ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΑΡΙΝΑΣ 15.00 ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΓΑΒΡΑΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ

ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ

ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΑΡΗΣ

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.00 ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 11.11.2018


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΛΟΥΤΡΟΥ 15.00 Ολυμπιακος Λουτρου - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΠΙΤΟΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.

ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 15.00 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ

ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ-ΓΚΟΓΚΑΣ

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΕΚ Καμποχωρίου - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
Διαιτησία: ΤΡΑΝΤΟΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ

ΝΗΣΕΛΙΟΥ 15.00 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
15.00 ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΑΣ Γιαννακοχωριου ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ 15.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΠΕΤΡΟΥ

ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ 15.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ

ΡΑΧΙΑΣ 15.00 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΤΙΟΥΓΓΑΡΗΣ-ΠΟΖΙΑΔΗΣ


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ 10.30 ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
Διαιτησία: ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
Διαιτησία: ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΠΙΤΟΣ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ

ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ 10.30 ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ
Διαιτησία: ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΕΤΡΟΥ


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΜΕΣΗΣ 10.30 ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ - ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ 10.30 ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΡΟΔΑΚΑ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 10.30 Παλασιδειος Ακαδημια - Ερμης Τριλοφου
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.

Όπως σε κάθε πτυχή της ζωής μας υπάρχουν κανόνες, οι παραβάτες των οποίων ελέγχονται και τιμωρούνται, έτσι και το ποδόσφαιρο οριοθετείται και καθορίζεται από μια σειρά συγκεκριμένων κανονισμών που το σύνολο των εμπλεκομένων οφείλουν να σέβονται και στους οποίους υποχρεωτικά όλοι συμμορφώνονται.

Κεντρικό πυρήνα εν προκειμένω καταλαμβάνει ο διαιτητής και οι βοηθοί του, οι οποίοι όταν κατάλληλα εκπαιδευμένοι, έχουν επιφορτιστεί από την διοργανώτρια αρχή με την ευθύνη της τήρησης και εφαρμογής του κάθε φορά ισχύοντος Πειθαρχικού Κώδικα. Για να μπορέσει όμως το παιχνίδι να διεξαχθεί κάτω από ήρεμες συνθήκες και πρωταγωνιστής να αναδειχθεί το θέαμα και οι ικανότητες των παικτών, άπαντες έχουμε αποδεχτεί τον κυρίαρχο ρόλο του άρχοντος του αγώνα, οι αποφάσεις του οποίου δεσμεύουν και δεν μπορούν να αμφισβητηθούν κατά τη διάρκεια της αναμέτρησης. Διαφορετικά ο αγωνιστικός χώρος θα μετατραπεί σε αρένα, στην οποία θα επικρατεί όχι ο πιο ικανός, αλλά ο πιο δυνατός, ο οποίος επιβάλλεται με τη σωματική του δύναμη και κατακτά τις νίκες.

Κάτι τέτοιο φυσικά δεν το επιθυμεί όποιος αγαπά το ποδόσφαιρο και χαίρεται να απολαμβάνει την αγωνία της αναμέτρησης, τον παλμό της εξέδρας, την μαγική ντρίμπλα και το θεαματικό γκολ των ινδαλμάτων του. Για να μπορέσει όμως αυτό το ιδεατό πρότυπο να γεμίζει τα απογεύματα της Κυριακής μας, πρέπει να στηλιτεύονται πάση θυσία έκνομες συμπεριφορές από όποιον και αν προέρχονται ποδοσφαιριστές, προπονητές, αξιωματούχους ομάδων, φιλάθλους.

Οι ποινές που θα επιβάλλονται από τα πειθαρχικά όργανα οφείλουν και πρέπει να είναι δίκαιες και συνάμα αυστηρές, έτσι που ο καθένας να το σκέφτεται δυο και τρεις φορές πριν υποπέσει εκ νέου σε κάποιο παράπτωμα. Άλλωστε, οι κάθε είδους ποινές προέχει να έχουν σωφρονιστικό και όχι κατασταλτικό σκοπό, έτσι ώστε σταδιακά να επιβληθεί μια διαφορετική κουλτούρα στα ελληνικά γήπεδα.

Όταν συνεπώς παράγοντας ομάδας βιαιοπραγεί εναντίον βοηθού διαιτητή και τον στέλνει αποδεδειγμένα στο νοσοκομείο (αντιπρόεδρος Εδεσσαϊκού στον αγώνα Εδεσσαϊκός – Γιαννιτσά για το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής) και τρεις και πλέον εβδομάδες μετά η αρμόδια Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΟ του επιβάλει την ποινή χάδι της απαγόρευσης εισόδου στο χώρο των αποδυτηρίων για 90 ημέρες (άρα στις κερκίδες ή στον αγωνιστικό χώρο θα μπορεί να παρευρίσκεται κανονικά) τότε συγχωρέστε με αλλά δεν έχουμε καμία τύχη. Γιατί πολύ απλά είναι δεδομένο ότι ανάλογες συμπεριφορές θα βρουν πολλούς μιμητές, που ασφαλώς και θα χαμογέλασαν από την παραπάνω τιμωρία. Πόσω μάλλον όταν αυτή είχε ήδη προαναγγελθεί από αθλητική ιστοσελίδα μία εβδομάδα περίπου πριν τελικά επιβληθεί.

Εκτός και αν για όλα ευθύνεται η τυχαία (!) σύμπτωση της κοινής καταγωγής του νταή αντιπροέδρου με τον κ. Αντιπρόεδρο.  

Σημαντική νίκη πέτυχε εντός έδρας ο ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας απέναντι στον Αχιλλέα Ναούσας με 2-0 σε ένα δυνατό ματς με πολλά φάουλ ενώ τα γκολ πέτυχε ο Μάριος Αργυρόπουλος (15',85'), αξίζει να σημειωθεί η πολύ καλή εμφάνιση του Βουλγαρόπουλου (ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας).
Δείτε φωτογραφίες:
 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 03.11.2018

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.-ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ 

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 15.00 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ 

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 15.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ 

ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 15.00 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΠΙΤΟΣ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ 

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 15.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ 

ΜΕΛΙΚΗΣ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΤΡΑΝΤΟΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ 

ΚΛΕΙΔΙΟΥ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ 

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.00 ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ 



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 04.11.2018

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ - ΑΕΚ Καμποχωρίου
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.

ΣΧΟΙΝΑ 15.00 ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτησία: ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΓΚΟΓΚΑΣ 

ΝΗΣΕΛΙΟΥ 15.00 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 15.00 ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Διαιτησία: ΠΙΤΟΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ

ΔΙΑΒΑΤΟΥ 15.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - Ολυμπιακος Λουτρου
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ 


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΣ Γιαννακοχωριου - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ --ΑΡΓΥΡΙΟΥ-ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ

ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 15.00 ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ 

ΡΑΧΙΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΓΚΟΓΚΟΣ

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ 15.00 ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ-ΠΟΖΙΑΔΗΣ

Με αρκετές νίκες εντός έδρας ολοκληρώθηκαν οι αγώνες για την 4η αγωνιστική της Β ΕΠΣ Ημαθίας(1ος Όμιλος), δείτε τα αποτέλεσματα, τη βαθμολογία του πρωταθλήματος καθώς και την επόμενη αγωνιστική:

(4η αγωνιστική)

ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ 2 - 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ 2 - 0
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 3 - 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ   -  
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ 0 - 0

Βαθμολογία

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 12 0 11-3 4-0-0 5-2 2-0-0 6-1 2-0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 9 0 6-4 3-0-1 4-3 2-0-1 2-1 1-0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ 8 0 7-3 2-2-0 3-3 0-2-0 4-0 2-0-0
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ 7 0 7-6 2-1-1 4-2 2-0-0 3-4 0-1-1
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ 7 0 6-7 2-1-1 3-6 1-0-1 3-1 1-1-0
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ 3 0 5-5 1-0-3 0-1 0-0-1 5-4 1-0-2
ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 3 0 6-11 1-0-3 1-7 0-0-2 5-4 1-0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 2 0 6-7 0-2-1 3-4 0-1-1 3-3 0-1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ 1 0 3-8 0-1-3 1-4 0-0-1 2-4 0-1-2
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ -5 -6 0-3 0-1-2 0-1 0-1-1 0-2 0-0-1

Επόμενη αγωνιστική (5η αγωνιστική)

ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

tps://www.eps-imathias.gr/article.asp?code=1876

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 20.10.2018

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 16.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.

ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 16.00 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ 

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 16.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ 

ΜΕΛΙΚΗΣ 16.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ 

ΚΛΕΙΔΙΟΥ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΠΙΤΟΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ 

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16.00 ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΓΑΒΡΑΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ 

ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ 

ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 16.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ 



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 21.10.2018


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΣΧΟΙΝΑ 16.00 ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ 16.00 Ολυμπιακος Λουτρου - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ 

ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 16.00 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΑΕΚ Καμποχωρίου
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 

ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 16.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ 

ΣΤΑΥΡΟΥ 16.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.-ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ 



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ 16.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΑΣ Γιαννακοχωριου
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ -ΠΕΤΡΟΥ 

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ 

ΡΑΧΙΑΣ 16.00 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ (ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ)
ΠΑΤΡΙΔΑΣ 16.00 ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ 16.00 ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΓΚΟΓΚΟΣ

Ολοκληρώθηκε η πρώτη αγωνιστική της Ά κατηγορίας της ΕΠΣ Ημαθίας, δείτε όλα τα αποτέλεσματα, την επόμενη αγωνιστική καθώς και τη βαθμολογία του πρωταθλήματος.

Αποτελέσματα 1ης Αγωνιστικής

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 0 - 4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ   -  
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 1 - 5
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ 0 - 4
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ 2 - 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0 - 5
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ 1 - 0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 1 - 0

 

 

Επόμενη Αγωνιστική

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ

 

Βαθμολογία Ά Κατηγορίας ΕΠΣ Ημαθίας

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3 0 5-0 1-0-0 0-0 0-0-0 5-0 1-0-0
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 3 0 4-0 1-0-0 0-0 0-0-0 4-0 1-0-0
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 3 0 5-1 1-0-0 0-0 0-0-0 5-1 1-0-0
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ 3 0 4-0 1-0-0 0-0 0-0-0 4-0 1-0-0
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 3 0 2-1 1-0-0 2-1 1-0-0 0-0 0-0-0
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 3 0 1-0 1-0-0 1-0 1-0-0 0-0 0-0-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3 0 1-0 1-0-0 1-0 1-0-0 0-0 0-0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ 0 0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ 0 0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ 0 0 1-2 0-0-1 0-0 0-0-0 1-2 0-0-1
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ 0 0 0-1 0-0-1 0-0 0-0-0 0-1 0-0-1
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 0 0 0-1 0-0-1 0-0 0-0-0 0-1 0-0-1
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 0 0 1-5 0-0-1 1-5 0-0-1 0-0 0-0-0
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ 0 0 0-4 0-0-1 0-4 0-0-1 0-0 0-0-0
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 0 0-4 0-0-1 0-4 0-0-1 0-0 0-0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 0 0 0-5 0-0-1 0-5 0-0-1 0-0 0-0-0

Διαφημίσεις Περιεχομένου

  • 1_kaffeine-37.jpg
  • athanasoulis.jpg
  • edipit_enosi.jpg

Η ηλεκτρονική εφημερίδα του τόπου μας!