Ολοκλήρωθηκε η 17η αγωνιστική της Α ΕΠΣ Ημαθίας με την έκπληξη της ισοπάλιας του ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας με το Μακροχώρι, δείτε τα αποτέλεσματα και τη βαθμολογία:

(17η αγωνιστική)

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ 3 - 1
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 1 - 2
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ 0 - 2
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 1 - 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ 2 - 0
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ   -  
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0 - 1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ 0 - 0

Βαθμολογία:

ομάδες

βαθμοί

ποινές

γκολ

N/I/H

εντός

 

εκτός

 

ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ

45

0

48-15

15-0-2

24-8

7-0-1

24-7

8-0-1

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ

43

0

42-10

13-4-0

25-7

8-1-0

17-3

5-3-0

Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ

40

0

47-15

13-1-3

27-6

7-1-0

20-9

6-0-3

ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ

40

0

39-14

13-1-2

25-4

8-0-0

14-10

5-1-2

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ

37

0

36-20

12-1-4

21-13

6-0-3

15-7

6-1-1

ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ

25

0

27-23

7-4-6

15-13

3-2-3

12-10

4-2-3

ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ

24

0

26-28

7-3-7

15-17

3-2-4

11-11

4-1-3

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

24

0

27-30

8-0-9

15-17

4-0-5

12-13

4-0-4

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ

22

0

25-19

6-4-7

14-8

4-1-3

11-11

2-3-4

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

17

0

21-28

4-5-8

11-12

2-4-3

10-16

2-1-5

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ

17

0

17-32

4-5-8

8-12

3-2-3

9-20

1-3-5

ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ

16

0

18-20

4-4-8

4-11

0-2-6

14-9

4-2-2

ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

16

0

17-39

5-1-11

7-13

2-1-5

10-26

3-0-6

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ

9

0

13-47

3-0-14

4-19

1-0-7

9-28

2-0-7

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

8

0

19-48

2-2-13

10-20

2-1-6

9-28

0-1-7

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ

4

0

8-42

1-1-15

5-20

1-1-7

3-22

0-0-8

Επόμενη αγωνιστική:

18η αγωνιστική)

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 02.02.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΛΑΤΕΟΣ 15.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ

ΜΕΛΙΚΗΣ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 15.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΠΙΤΟΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ

ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 15.00 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 15.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 15.00 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 03.02.2019


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 15.00 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
Διαιτησία: ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ

ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ - Ολυμπιακος Λουτρου
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΤΡΑΝΤΟΣ

ΝΗΣΕΛΙΟΥ 15.00 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
Διαιτησία: ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΕΚ Καμποχωρίου - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΣ Γιαννακοχωριου - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ 15.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΓΚΟΓΚΟΣ

ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
ΡΑΧΙΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ-ΠΟΖΙΑΔΗΣ


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ 10.30 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
Διαιτησία: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ

ΚΥΨΕΛΗΣ 10.30 ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΤΡΑΝΤΟΣ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

ΣΥΚΙΑΣ 10.30 ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ - ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ
Διαιτησία: ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 10.30 ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ
Διαιτησία: ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ

ΜΕΣΗΣ 10.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΡΟΔΑΚΑ - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΓΑΒΡΑΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΤΡΙΛΟΦΟΥ 10.30 Ερμης Τριλοφου - Παλασιδειος Ακαδημια
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 30.01.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΚΛΕΙΔΙΟΥ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΜΠΕΚΑΣ-ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΕΛΙΚΗΣ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ -ΠΟΖΙΑΔΗΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

Πραγματοποιήθηκε το βράδυ της Κυριακής (27/1) στο κέντρο «ΣΕΙΡΙΟΣ» η 1η Γιορτή Ερασιτεχνικού Ποδοσφαίρου. Στην εκδήλωση τιμήθηκαν ποδοσφαιριστές και παράγοντες που έχουν προσφέρει και συνεχίζουν να προσφέρουν στο ποδόσφαιρο της Ημαθίας.

Η αίθουσα ήταν κατάμεστη από παράγοντες του Ερασιτεχνικού μας ποδοσφαίρου και την εκδήλωση τίμησε με την παρουσία τους ο Μητροπολίτης Βεροίας, Ναούσης κ.κ. Παντελεήμων, ο βουλετής της Ν.Δ. Απόστολος Βεσυρόπουλος, ο Δήμαρχος Βέροιας Κ. Βοργιαζίδης, οι περιφερειακοί Σύμβουλοι Ν. Καρατζιούλα, Θ. Τεληγιαννίδης, ο Πρόεδρος του Επιμελητηρίου Ημαθίας Γ. Μπίκας, ο Πρόεδρος του ιδρύματος «ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΟΥΜΕΛΑ» Κ. Τανιμανίδης, ο καθηγητής Πανεπιστημίου Κ. Φωτιάδης, ο αντιπρόεδρος της ΕΠΟ Σ. Αντωνίου, οι πρόεδροι των ΕΠΣ Λάρισας, Κιλκίς, Γρεβενών και Πέλλας και σύσσωμο το Δ.Σ. της ΒΕΡΟΙΑΣ με επικεφαλής τον Πρόεδρο Στέφανο Αποστολίδη, ο Πολιτευτής Τάσος Μπαρτζώκας, οι υποψήφιοι Δήμαρχοι Βέροιας Γεωργία Μπατσαρά, Απόστολος Εμμανουηλίδης και Παύλος Παυλίδης κ.α.

Τιμητικές πλακέτες απονεμήθηκαν στους Βασίλη Φωτιάδη, Γιώργο Χατζάρα, Θωμά Ντόβα, Παντελή Καφέ, Αλέξανδρο Ελευθερόπουλο, Τάσο Μωησίδη, Γιάννη Μουρατίδη, Γρηγόρη Παπαδόπουλο, Μόσχο Κιτούδη, Βασίλη Γιαννόπουλο, Σωτήρη Μπουκλά, Σπύρο Κώτσιαντη, Θωμά Μαμουτόπουλο, Σάββα Ιακωβίδη, Αλέξη Βεργώνη και Νίκο Περηφανόπουλο.

πηγή: 24oresimathia.gr

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 26.01.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.00 ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ 

ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.-ΧΡΥΣΑΝΗΣ 

ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΠΙΤΟΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ 

ΜΑΡΙΝΑΣ 15.00 ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ 

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ 

ΤΡΙΚΑΛΩΝ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ 

ΚΟΠΑΝΟΥ 15.00 ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΓΑΒΡΑΣ 




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 27.01.2019


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΣΧΟΙΝΑ 15.00 ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ 15.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - Ολυμπιακος Λουτρου
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΤΡΑΝΤΟΣ 

ΔΙΑΒΑΤΟΥ 15.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ 

ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 15.00 ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΝΗΣΕΛΙΟΥ 15.00 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΑΕΚ Καμποχωρίου
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ -ΓΚΟΓΚΟΣ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΠΑΤΡΙΔΑΣ 15.00 ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΣ Γιαννακοχωριου
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΤΟΤΣΚΑΣ 

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ 15.00 ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ -ΠΟΖΙΑΔΗΣ 

ΡΑΧΙΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ 

Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 15.00 ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 10.30 ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΡΟΔΑΚΑ
Διαιτησία: ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 10.30 Φιλιππος Π.Νερων - Ερμης Τριλοφου
Διαιτησία: ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΤΟΤΣΚΑΣ -ΠΕΤΡΟΥ 

ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ 10.30 ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - Παλασιδειος Ακαδημια
Διαιτησία: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 19.01.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) (15η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΛΑΤΕΟΣ 15.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.00 ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΚΛΕΙΔΙΟΥ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ

ΜΕΛΙΚΗΣ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΓΑΒΡΑΣ

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 15.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.-ΒΑΛΚΑΝΟΣ

ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 15.00 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 15.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 15.00 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

Από την Ε.Π.Σ.Ημαθίας ανακοινώνεται ότι αναβάλλονται όλοι οι αγώνες όλων των πρωταθλημάτων που ήταν προγραμματισμένοι να διεξαχθούν την Κυριακή 20/01/2019 λόγω του συλλαλητηρίου που θα διεξαχθεί στην Αθήνα για την "ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ".
Επίσης δεν θα διεξαχθούν οι αγώνες του πρωταθλήματος Κ16 που είναι προγραμματισμένοι για το Σάββατο 19/01/2019.
Οι αγώνες της Α΄ κατηγορίας που είναι προγραμματισμένοι για το Σάββατο 19/01/2019 θα διεξαχθούν κανονικά.

Η Επιτροπη Πρωταθληματος και Κυπελλου της Ενωσης ανακοινωνει ότι το ΣΑΒΒΑΤΟ-
ΚΥΡΙΑΚΟ 19 & 20.01.2019 αρχιζουν και παλι τα πρωταθληματα της Ενωσης,μετα την υποχωρηση της κακακαιριας,ως ακολουθως:

Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ: θα διεξαχθουν οι αγωνες της 15ης και τελευταιας αγωνιστικης του 1ου Γυρου.

Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ:θα διεξαχθουν οι αγωνες της 1ης αγωνιστικης του 2ου Γυρου

Γ’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ:θα διεξαχθουν οι αγωνες της 7ης και τελευταιας αγωνιστικης του 2ου Ομιλου.Οι ομαδες του 1ου Ομιλου δεν θα αγωνισθουν.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14:θα διεξαχθουν οι αγωνες της 2ης αγωνιστικης του 2ου Γυρου

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16:θα διεξαχθουν οι αγωνες της 11ης και τελευταιας αγωνιστικης του 1ου Γυρου.

Α ΕΠΣ Ημαθίας

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

Β ΕΠΣ Ημαθίας

ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ

 

Από την Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ημαθίας ανακοινώθηκε ότι την Κυριακή 27/1/2019 και ώρα 19:30 θα πραγματοποιηθεί η 1η Γιορτή Ερασιτεχνικού Ποδοσφαίρου, στο Κέντρο Διασκέδασης «Σείριος» στο Μακροχώρι Ημαθίας.

Στην εκδήλωση θα τιμηθούν ποδοσφαιριστές και παράγοντες που έχουν προσφέρει και συνεχίζουν να προσφέρουν στο ποδόσφαιρο της Ημαθίας.

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΣ Ημαθίας η κλήρωση του κυπέλλου της φάσης των «8».

Τα ζευγάρια που προέκυψαν θα αγωνιστούν σε διπλούς αγώνες στις 6 και 20 Φεβρουαρίου.

ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΠΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΕΝ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΕΓΚΑΘΙΑΣ
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

Διαφημίσεις Περιεχομένου

Η ηλεκτρονική εφημερίδα του τόπου μας!