ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 16.02.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΛΑΤΕΟΣ 15.30 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 15.30 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 15.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΜΠΕΚΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 15.30 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.30 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΚΟΠΑΝΟΥ 15.30 ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΓΑΒΡΑΣ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ

ΤΡΙΚΑΛΩΝ 15.30 Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΠΙΤΟΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 17.02.2019


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 15.30 ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
Διαιτησία: ΤΡΑΝΤΟΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΝΗΣΕΛΙΟΥ 15.30 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - Ολυμπιακος Λουτρου
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΑΕΚ Καμποχωρίου - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Διαιτησία: ΠΙΤΟΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ

ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ 15.30 ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΠΟΖΙΑΔΗΣ

ΔΙΑΒΑΤΟΥ 15.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΑΣ Γιαννακοχωριου - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ 15.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 15.30 ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 15.30 ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
Διαιτησία: ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΓΚΟΓΚΟΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΣΥΚΙΑΣ 10.30 ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ

ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ 10.30 ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΤΡΑΝΤΟΣ

ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ 10.30 ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΓΑΒΡΑΣ -ΠΕΤΡΟΥ



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ 10.30 ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 10.30 Φιλιππος Π.Νερων - Παλασιδειος Ακαδημια
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΣ-ΓΚΟΓΚΟΣ-ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 10.30 ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ - Ερμης Τριλοφου
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ

Μετα την παραιτηση του κ.ΦΩΤΙΑΔΗ ΒΑΣ.απο το αξιωμα του Προεδρου του Δ.Σ. της Ε.Π.Σ.Ημαθιας,το Διοικητικο Συμβουλιο της Ενωσης προχωρησε στην ανακατανομη των αξιωματων του Δ.Σ. και στην νεα συγκροτηση των επιτροπων της, συμφωνα με τα παρακατω:
1.-ΣΥΝΘΕΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΜΟΥΡΤΖΙΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
Α’ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΜΑΣΤΟΡΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Β’ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΟΖΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΑΜΙΑΣ: ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΑΝΑΠ.Γ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΑΝΑΠΛ.ΤΑΜΙΑΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ
ΜΕΛΗ: ΦΩΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΟΣΚΕΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΕΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΖΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2.-ΣΥΝΘΕΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ

Α’ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤ/ΤΟΣ & ΚΥΠΕΛΛΟΥ
ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜ.,ΜΟΥΧΤΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ,
ΠΑΠΑΡΕΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ.

Β’ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ & ΓΗΠΕΔΩΝ
ΚΟΣΚΕΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ,ΓΕΡΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Γ’ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ,ΠΟΖΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ,
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Δ’ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ
ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ,ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΤΣΕΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Ε’ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ
ΚΑΖΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,ΜΑΤΖΙΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ,ΜΠΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,ΚΑΛΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ,ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΤ’ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΥΠΟΥ-ΔΗΜ.ΣΧΕΣΕΩΝ
ΚΕΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ζ’ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ,ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Η’ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΑΠΟΣΤΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΝΑΣΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

tps://www.eps-imathias.gr/article.asp?code=1928
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 09.02.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ 15.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ -ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

ΚΛΕΙΔΙΟΥ 15.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Διαιτησία: ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΤΡΑΝΤΟΣ

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.30 ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ

ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 15.30 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
ΜΑΡΙΝΑΣ 15.30 ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΜΠΕΚΑΣ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΚΟΠΑΝΟΥ 15.30 ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 10.02.2019


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 15.30 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΓΑΒΡΑΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ 15.30 Ολυμπιακος Λουτρου - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΧΟΙΝΑ 15.30 ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΑΕΚ Καμποχωρίου
Διαιτησία: ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ 15.30 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΠΙΤΟΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ

ΔΙΑΒΑΤΟΥ 15.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΠΑΡΑΣΙΟΥ




Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ Γιαννακοχωριου
Διαιτησία: ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΜΠΕΚΑΣ-ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ

ΡΑΧΙΑΣ 15.30 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ

ΠΑΤΡΙΔΑΣ 15.30 ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ-ΠΟΖΙΑΔΗΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ 15.30 ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ -ΓΚΟΓΚΟΣ



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
Διαιτησία: ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ 10.30 ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ

ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ 10.30 ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΜΕΣΗΣ 10.30 ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ - Φιλιππος Π.Νερων
Διαιτησία: ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ 10.30 ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΠΙΤΟΣ -ΜΠΕΚΑΣ

Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 10.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΡΟΔΑΚΑ - Ερμης Τριλοφου
Διαιτησία: ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ

Λύγισε η αήττητη Νίκη Αγκαθιάς στο γήπεδο του Μακροχωρίου χάνοντας με σκορ 1-0 παρά τη διαφορά κατηγορίας και ποιότητας, στις 6 Φεβρουαρίου για την πρώτη φάση των προημιτελικών του Κυπέλλου Ημαθίας

Η Αγκαθιά κατέβηκε με αρκετές αλλαγές στην ενδεκάδα της και αυτό της στοίχισε την ήττα από τους γηπεδούχους. Το παιχνίδι ήταν μοιρασμένο σε φάσεις και κατοχή ενώ στην επανάληψη ο κ. Κωστογλίδης έβαλε τρεις βασικούς του παίκτες για να βελτιώσει την εικόνα της ομάδας του χωρίς αποτέλεσμα αφού στο 80’ δέχτηκε το γκολ από τον Χολέβα από λάθος του τερματοφύλακα των «ασπρόμαυρων» και οι φιλοξενούμενοι έχασαν τον πρώτο τους επίσημο παιχνίδι για αυτήν την αγωνιστική περίοδο.

Μακροχώρι: Θεοδοσιάδης, ημητριάδης, Ηλιάδης, Τσολακίδης, Δαλιγκάρος, Τσακαλίδης, Τσιάμπας, Πίκος (91΄Δημούλας), Λιλιόπουλος (88΄Βύζας), Γκιλιόπουλος (75΄Ψάλτης Ν.), Βοργιαζίδης (65΄Χολέβας).

Αγκαθιά: Διακόπουλος, Ρογγότης, Γιανόπουλος, Κασαπίδης (46΄Προβατίδης). Σακαλής, Σιούκας, Πέτκος (46΄Ζαρογιάννης), Μούδιος, Κίτσας Ευγ., Πατσιαβούρας, Ηλιάδης (46΄Χατζόπουλος).

Προσπάθησε αλλά έχασε ο ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας από την ανώτερη Βέροια με σκορ 1-4 στις 6 Φεβρουαρίου στο δημοτικό στάδιο της πόλης για τον πρώτο αγώνα της προημιτελικής φάσης του Κυπέλλου Ημαθίας.

Παρά τις δυσκολίες λόγω της βροχής αρκετοί φίλαθλοι έδωσαν το παρόν για να παρακολουθήσουν τη «Βασίλισσα» του βορρά με τον ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας.

Τα γκολ της αναμέτρησης πέτυχαν ο Λαδάς στο 89’ για τον ΠΑΟΚ και για τη Βέροια, ο Μεληκιώτης στο 41’ , ο Μυλωνάς στο 47’, ο Τρούπκος στο 85' και ο Καράμπελας στο 87’.

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας. (Σάκης Παγγούρας): Θεοδώρου, Λαδάς, Μπουκλάς Γ. (34’ λ.τ. Κίτσας Ελ.), Κούκλας Αρ., Βουλγαρόπουλος, Χαρισούδης (70’ Ζωγράφος), Κίτσας Ν., Αργυρόπουλος, Πετράι (45’ Κούκλας Β.), Βεζυργιαννόπουλος (67’ Πέτκος), Μπουκλάς Ανδ.

Βέροια (Σάκης Θεοδοσιάδης): Μπλατσιώτης, Ζούρκος, Λεφίδης, Τσιότρας, Μουρατίδης, Σοφιανίδης (79’ Παπαστεργίου), Παπουτσίδης, Καράμπελας, Μυλωνάς (85’ Κώττας), Μεληκιώτης (57’ Βασίλτσης), Τσικόπουλος.

 

 

Ο ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας υποδέχεται αύριο 6 Φεβρουαρίου τη Βασίλισσα του Βορρά στο δημοτικό στάδιο της πόλης για την προημιτελική φάση του Κυπέλλου Ημαθίας και θέλει τον κόσμο δίπλα του σε αυτό το σημαντικό παιχνίδι.

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Π.Σ. Βέροιας

6 Φεβρουαρίου 2019, ώρα 15:00’

Δημοτικό Στάδιο Αλεξάνδρειας

Κύπελλο Ημαθίας

  • 51445127_368243947327320_8072631108618944512_n

Simple Image Gallery Extended

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 06.02.2019


ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ(4η αγωνιστική)
---------------------------------
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 15.00 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΠΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.00 ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤ.ΠΑΥΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΜΠΕΚΑΣ

ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ

Νέος πρόεδρος της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ημαθίας είναι ο Στέργιος Μουρτζίλας όπως έκανε ο ίδιος γνωστό σε ανάρτηση του σε κοινωνικό δίκτυο με το εξής μήνυμα:

"Συγκινητικές στιγμές σε αυτή την "αλλαγή φρουράς" στην Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ημαθίας. Θα ήθελα από καρδιάς να ευχαριστήσω τον ΚΥΡΙΟ Βασίλη Φωτιάδη για όλα όσα προσέφερε στο ποδόσφαιρο του τόπου μας και να του ευχηθώ να είναι πάντα γερός και δυνατός. Ο Βασίλης, ένας άνθρωπος με ήθος και εντιμότητα, υπηρέτησε και θα υπηρετεί στο μέλλον τα αθλητικά και όχι μόνο κοινά, με τον αυθορμητισμό και την έμφυτη του καλοσύνη. Βασίλη σε ευχαριστούμε για όλα και σε θέλουμε στο πλευρό μας, σε αυτή την δύσκολη προσπάθεια για την αναβάθμιση του αθλητικού ποδοσφαίρου της Ημαθίας. Θα ήθελα επίσης να ευχαριστήσω και τα μέλη του διοικητικού συμβουλίου της ΕΠΣΗ, που μου εμπιστεύτηκαν την θέση του προέδρου. Τους διαβεβαιώ, όπως και όλους τους ποδοσφαιριστές,προπονητές και παράγοντες της Ημαθίας, ότι η πόρτα μου και το τηλέφωνο μου θα είναι ανοικτό όλο το 24ωρο, για όποιο πρόβλημα αντιμετωπίσουν".

Ολοκλήρωθηκε η 17η αγωνιστική της Α ΕΠΣ Ημαθίας με την έκπληξη της ισοπάλιας του ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας με το Μακροχώρι, δείτε τα αποτέλεσματα και τη βαθμολογία:

(17η αγωνιστική)

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ 3 - 1
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 1 - 2
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ 0 - 2
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 1 - 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ 2 - 0
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ   -  
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0 - 1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ 0 - 0

Βαθμολογία:

ομάδες

βαθμοί

ποινές

γκολ

N/I/H

εντός

 

εκτός

 

ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ

45

0

48-15

15-0-2

24-8

7-0-1

24-7

8-0-1

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ

43

0

42-10

13-4-0

25-7

8-1-0

17-3

5-3-0

Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ

40

0

47-15

13-1-3

27-6

7-1-0

20-9

6-0-3

ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ

40

0

39-14

13-1-2

25-4

8-0-0

14-10

5-1-2

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ

37

0

36-20

12-1-4

21-13

6-0-3

15-7

6-1-1

ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ

25

0

27-23

7-4-6

15-13

3-2-3

12-10

4-2-3

ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ

24

0

26-28

7-3-7

15-17

3-2-4

11-11

4-1-3

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

24

0

27-30

8-0-9

15-17

4-0-5

12-13

4-0-4

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ

22

0

25-19

6-4-7

14-8

4-1-3

11-11

2-3-4

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

17

0

21-28

4-5-8

11-12

2-4-3

10-16

2-1-5

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ

17

0

17-32

4-5-8

8-12

3-2-3

9-20

1-3-5

ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ

16

0

18-20

4-4-8

4-11

0-2-6

14-9

4-2-2

ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

16

0

17-39

5-1-11

7-13

2-1-5

10-26

3-0-6

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ

9

0

13-47

3-0-14

4-19

1-0-7

9-28

2-0-7

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

8

0

19-48

2-2-13

10-20

2-1-6

9-28

0-1-7

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ

4

0

8-42

1-1-15

5-20

1-1-7

3-22

0-0-8

Επόμενη αγωνιστική:

18η αγωνιστική)

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 02.02.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΛΑΤΕΟΣ 15.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ

ΜΕΛΙΚΗΣ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 15.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΠΙΤΟΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ

ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 15.00 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 15.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 15.00 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 03.02.2019


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 15.00 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
Διαιτησία: ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ

ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ - Ολυμπιακος Λουτρου
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΤΡΑΝΤΟΣ

ΝΗΣΕΛΙΟΥ 15.00 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
Διαιτησία: ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΕΚ Καμποχωρίου - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΣ Γιαννακοχωριου - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ 15.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΓΚΟΓΚΟΣ

ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
ΡΑΧΙΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ-ΠΟΖΙΑΔΗΣ


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ 10.30 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
Διαιτησία: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ

ΚΥΨΕΛΗΣ 10.30 ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΤΡΑΝΤΟΣ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

ΣΥΚΙΑΣ 10.30 ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ - ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ
Διαιτησία: ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 10.30 ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ
Διαιτησία: ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ

ΜΕΣΗΣ 10.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΡΟΔΑΚΑ - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΓΑΒΡΑΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΤΡΙΛΟΦΟΥ 10.30 Ερμης Τριλοφου - Παλασιδειος Ακαδημια
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ -ΓΚΟΓΚΑΣ

Σελίδα 1 από 12

Διαφημίσεις Περιεχομένου

  • 1_kaffeine-37.jpg
  • athanasoulis.jpg
  • edipit_enosi.jpg

Η ηλεκτρονική εφημερίδα του τόπου μας!