Τίτλοι Ειδήσεων

 

alexandriamou.gr - Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Τετάρτη, 12 Ιουνίου 2019

Ολοκληρώθηκε η συνεδρίαση της Πολιτικής Γραμματείας του ΣΥΡΙΖΑ για τις υποψηφιότητες στις εθνικές εκλογές της 7ης Ιουλίου. Στην Ημαθία υποψήφιοι βουλευτές είναι:

Αντωνίου Χρήστος

Καλπάκης Στέργιος

Καρασαρλίδου Ευφροσύνη (Φρόσω)

Ουρσουζίδης Γεώργιος

Παπαγιαννούλη Εύη

Τόλκας Άγγελος

Πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 12 Ιουνίου 2019 στο Πρωτοδικείο Βέροιας η επανακαταμέτρηση των ψηφοδελτίων της 2ης Κυριακής των δημοτικών εκλογών του δήμου Αλεξάνδρειας.

Η επανακαταμέτρηση έγινε κατόπιν ένστασης από την πλευρά του συνδυασμού «Αξίζουμε καλύτερα» του υποψήφιου δημάρχου Κώστα Ναλμπάντη.

Το επίσημο αποτέλεσμα αναμένεται να ανακοινωθεί την Πέμπτη 13 Ιουνίου.

Σύμφωνα με ανεπίσημες πληροφορίες το αποτέλεσμα των εκλογών δεν αλλάζει και οριστικά δήμαρχος εκλέγεται ο Παναγιώτης Γκυρίνης και ο συνδυασμός «Ώρα Ευθύνης».

Το πρόβλημα της παραγωγής και διάθεσης των ροδάκινων ήταν το αντικείμενο σύσκεψης που κάλεσε ο αντιπεριφερειάρχης Ημαθίας στο Επιμελητήριο, όπου συμμετείχαμε και οι τρείς κυβερνητικοί βουλευτές του Νομού.

Το θέμα, μας απασχολεί πολλά χρόνια, είναι πολύ σοβαρό και πρέπει να αναδεικνύεται η πραγματική του εικόνα, χωρίς τον κίνδυνο να καταστεί αντικείμενο προεκλογικών αντιπαραθέσεων.

Οι αγρότες ταλαιπωρημένοι από το ρωσικό εμπάργκο, την οικονομική κρίση, τα μνημόνια και τις συνεχόμενες καταστροφές των τελευταίων τριών χρόνων, αυτό που πραγματικά επιθυμούν είναι πρωτίστως η διάθεση των προϊόντων τους για τα οποία κοπιάζουν μια ζωή και η στήριξή τους ώστε να μην πάει χαμένος αυτός ο κόπος, εξαιτίας των καιρικών συνθηκών, της κατάρρευσης των τιμών και της υπερπαραγωγής.

Πιστεύω ότι έχουμε όλοι, απόλυτη συνείδηση για τη σοβαρότητα του θέματος και διαβεβαιώνω ότι είμασταν και είμαστε εδώ, με τον αγροτικό κόσμο. Κάναμε το περισσότερο δυνατόν, σύμφωνα με τις συνθήκες που έχουν διαμορφωθεί στη χώρα μας κι αυτό δεν πρέπει να το ξεχνάμε ποτέ.

Επειδή τέθηκε το ερώτημα, τι έκανε η κυβέρνηση:

-1ο Ενισχύσαμε μέσω de minimis παραγωγούς ροδάκινων και νεκταρινιών (2018: 8.500.000€ και 2019: 13.220.000€) για αντιμετώπιση προβλημάτων στην παραγωγή.

-2ο Με την δημιουργία του πλαισίου δυναμώνουμε τις διεπαγγελματικές οργανώσεις σημαντικό μοχλό για να διασφαλίσουμε την ποιότητα των Ελληνικών αγροτικών προϊόντων αλλά και να επεκτείνουμε και να προστατεύουμε τη φήμη τους.

-3ο Καταργήσαμε το τέλος επιτηδεύματος για τους συνεταιρισμένους αγρότες και τους συνεταιρισμούς.

-4ο Δώσαμε έκπτωση 10% στο φορολογητέο εισόδημα των συνεταιρισμένων αγροτών.

-5ο Μειώσαμε τη φορολογία των Συνεταιρισμών από το 13% στο 10%.

Ήδη, δύο ημέρες πριν από τη σύσκεψη, ανακοίνωσα ότι κατέθεσα αίτημα στο Υπουργό για απόσυρση ροδακίνων προς διάφορες κατευθύνσεις και στην ίδια λογική κινήθηκαν και οι προτάσεις των φορέων τις οποίες θα θέσει προς διαπραγμάτευση η συσταθείσα επιτροπή. Επισημαίνω, και δεν υπάρχει ουδεμία αμφιβολία επ΄αυτού, ότι είμαστε εδώ, μαζί, να το συζητήσουμε και να το διεκδικήσουμε.

Το πρόβλημα υφίσταται πολλά χρόνια, είναι εξαιρετικά σοβαρό για το μέλλον του Νομού και δεν υπάρχει κανένα περιθώριο πολιτικών αντιπαραθέσεων και προεκλογικών ελιγμών.

Φρόσω Καρασαρλίδου

Βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ Ημαθίας

Κατηγορία Αγροτικά

Ανοίγουν αύριο τα διαγνωστικά κέντρα μετά την απόφαση που πήρε σήμερα το Συντονιστικό Όργανο των Φορέων Πρωτοβάθμιας Φροντίδας Υγείας να τροποποιήσει τη μορφή των κινητοποιήσεων.

Στο εξής θα εξυπηρετούνται όλοι οι ασφαλισμένοι οι οποίοι θα παίρνουν απόδειξη για τα χρήματα που καταβάλλουν, για την ασφαλιστική τιμή δηλαδή, και στη συνέχεια θα παίρνουν πίσω τα χρήματά τους από τον ΕΟΠΥΥ. Ωστόσο δεν θα πληρώνουν όπως αποφασίστηκε το 15% της συμμετοχής στις εξετάσεις.

Σημειώνεται ότι εξαιρούνται από τη νέα αυτή μορφή κινητοποιήσεων οι ευπαθείς ομάδες, περιστατικά που αφορούν ασθενείς που βρίσκονται σε κίνδυνο ή αντιμετωπίζουν κάποιο οξύ πρόβλημα υγείας όπως καρκινοπαθείς καλ.

Στη συνάντηση που πραγματοποιήθηκε χθες με τον υπουργό Υγείας υπήρξαν έντονες διαφωνίες από την πλευρά των εκπροσώπων των διαγνωστικών εργαστηρίων καθώς όπως είπαν, υπήρχαν νομικά ζητήματα που θα έπρεπε να εξεταστούν σε βάθος. Από την πλευρά του ο υπουργός Υγείας Ανδρέας Ξανθός είχε πει ότι παρουσιάστηκε μια βελτιωμένη δέσμη προτάσεων με βάση την οποία εκτός από τα 9 εκατομμύρια ευρώ που είχαν δοθεί ως προσαύξηση για το 2019 ενισχύεται με επιπλέον 30 εκατ. ευρώ ο κλειστός προϋπολογισμός των εργαστηρίων για το τρέχον έτος.

Όπως είχε εξηγηθεί για το 2018 δεν μπορεί να γίνει κάτι ανάλογο καθώς απαιτείται νομοθετική ρύθμιση και η βουλή έχει κλείσει.

Κατηγορία Υγεία

Ολοκληρώθηκε η Βράβευση μαθητών των δημοτικών σχολείων του Ν. Ημαθίας που διακρίθηκαν στο Παιχνίδι και τα Μαθηματικά, καθώς και στον διαγωνισμό Β’ φάσης δημοτικών «Στέλιος Μιόγλου» το απόγευμα της Τετάρτης 12 Ιουνίου στο Συνεδριακό Κέντρο της πόλης.

Εκπαιδευτικοί και γονείς έδωσαν το παρόν για να παρακολουθήσουν τις διακρίσεις των μαθητών μέσα σε κλίμα υπερηφάνειας.

ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΕΣ Ε’ ΤΑΞΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΔΟΔΟΥΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΖΗΣΕΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑ 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΑΡΚΑΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΡΕΤΗ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΠΑΛΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΑΒΙΔ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΤΣΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΕΣ ΣΤ’ ΤΑΞΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΑΣΙΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΙΝΑΣ-ΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΩΝ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΜΠΟΥΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΟΥΤΣΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΚΡΗΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΥΦΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΛΙΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΛΙΟΝΤΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΟΥ-ΜΕΣΗΣ
ΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΜΕΡΟΛΛΙ ΟΡΕΣΤΗΣ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΠΑΜΠΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΛΕΥΤΕΡΗ ΜΙΧΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΧΡΟΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

Οι διακριθέντες μαθητές που βραβεύτηκαν στον διαγωνισμό «Παιχνίδι και Μαθηματικά»:

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΜΗΜΑ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
ΝΟΥΛΑ ΛΥΔΙΑ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
ΤΡΟΥΠΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
ΤΣΑΒΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
ΔΟΔΟΥΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
ΤΣΙΑΜΗΤΡΟΣ ΩΡΙΩΝΑΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
ΑΣΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
ΤΣΕΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
ΧΑΤΖΗΛΕΥΤΕΡΗ ΜΙΧΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
ΧΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
ΦΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
ΠΟΛΙΖΩΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
ΚΑΠΡΙΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
ΖΑΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
ΤΑΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
ΖΕΡΔΑΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
ΤΣΙΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
ΒΟΥΡΔΟΥΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
ΤΣΙΛΙΓΚΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
ΖΙΩΓΑ ΜΑΡΙΑ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
ΜΠΕΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
ΑΓΚΟΛΛΙ ΧΡΥΣΑ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
ΚΑΡΑΦΟΛΑ ΑΡΕΤΗ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
ΝΤΟΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
ΝΤΟΚΑ ΕΛΕΝΗ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
ΜΠΟΣΙ ΛΑΟΥΡΑ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
ΠΑΤΣΑΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
ΜΕΡΟΛΛΙ ΟΡΕΣΤΗΣ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
ΚΛΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
ΓΙΑΓΚΟΓΛΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε3
ΔΗΜΟΥΛΙΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε3
ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε3
ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε3
ΤΣΕΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε3
ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε3
ΓΚΟΥΝΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
ΚΙΡΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ3
ΤΣΕΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ3
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
ΖΗΣΕΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑ 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
ΜΑΤΑΤΗ ΑΛΙΚΗ 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
ΟΥΣΟΥΛΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
ΠΙΠΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
ΤΣΙΟΥΝΤΑ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
ΧΩΜΑΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
ΔΟΥΛΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
ΚΟΥΔΟΥΝΑ ΕΛΕΝΗ 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
ΚΟΥΤΣΑΝΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΙΑ 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
ΠΟΥΤΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
ΧΑΡΙΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
ΚΑΝΤΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
ΜΟΤΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
ΚΟΥΙΚΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΣΑΒΕΛΛΑ 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
ΣΑΛΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
ΤΖΙΜΠΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
ΜΠΟΣΤΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε3
ΠΑΛΑΣΚΑ ΜΑΡΙΑ 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε3
ΒΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ E3
ΜΕΛΛΙΟΥ ΑΝΝΑ 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
ΛΙΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ3
ΚΑΜΠΟΥΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ3
ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΑΛΗΝΗ 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
ΡΗΓΑ ΕΡΜΙΟΝΗ 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
ΚΥΡΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
ΜΑΝΤΖΕΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε3
ΖΩΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
ΔΕΟΝΑ ΕΛΕΝΗ 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
ΚΟΥΜΙΤΣΑΡΣΚΙ ΝΑΤΑΛΙΑ 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
ΤΣΟΥΤΣΚΑ ΜΑΤΕΟ 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
ΒΑΪΝΑ ΕΛΠΙΔΑ 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
ΝΑΛΜΑΝΤΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
ΚΟΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε3
ΜΕΪΜΑΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε3
ΣΑΠΤΣΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε3
ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε3
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε3
ΚΡΕΞΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
ΑΡΙΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
ΚΑΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
ΛΕΥΚΑΔΙΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
ΔΕΛΑΝΤΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
ΜΠΟΥΓΙΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
ΠΑΝΤΕΡΜΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
ΠΕΛΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
ΣΑΡΚΑ ΕΣΜΕΡΑΛΤΝΑ 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
ΣΕΪΖΗΣ ΜΗΝΑΣ 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
ΚΟΥΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
ΜΠΟΥΝΤΖΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
ΜΑΪΟΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
ΓΚΟΥΤΖΑΣ ΗΛΙΑΣ 16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
ΜΠΑΝΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ Ε1
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΒΑΪΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ Ε1
ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΑΒΙΔ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ Ε1
ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΛΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ Ε1
ΑΣΛΛΑΝΙ ΛΑΟΥΡΑ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ Ε1
ΙΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ Ε2
ΣΜΕΡΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ Ε2
ΙΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
ΚΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
ΤΟΜΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
ΚΑΜΠΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
ΜΗΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
ΤΣΙΛΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
ΤΑΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ1
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΡΕΤΗ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
ΚΑΡΑΜΙΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
ΓΚΑΓΚΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
ΣΑΡΑΦΑΝΤΩΝΗ ΦΑΝΗ 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
ΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
ΓΙΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
ΠΑΠΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
ΠΕΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
ΚΑΓΚΑ ΕΛΕΝΑ 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
ΣΤΑΜΕΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
ΤΣΑΚΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
ΣΑΝΤΙΚΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
ΜΠΑΜΠΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
ΒΙΣΑΡΙΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
ΓΙΑΒΑΛΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
ΜΙΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
ΠΟΥΡΛΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
ΔΑΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
ΛΟΥΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Ε1
ΤΣΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Ε2
ΑΣΙΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ1
ΓΚΥΡΙΝΗ ΑΡΜΑΝΔΗ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ2
ΚΡΗΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ1
ΚΟΥΤΣΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ1
ΧΡΟΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Ε2
ΚΑΡΚΑΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Ε1
ΜΑΡΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Ε1
ΜΠΑΛΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Ε1
ΖΟΥ ΓΙ ΜΠΟ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Ε2
ΛΙΤΑ ΕΙΡΗΝΗ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Ε2
ΤΖΙΚΑ ΑΝΙΕΖΑ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Ε2
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ1
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ1
ΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ1
ΞΥΛΟΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ2
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ2
ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ
ΤΑΜΠΟΥΡΑ ΗΛΙΑΝΑ 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ Ε
ΓΙΑΜΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ Ε
ΔΙΠΛΑΡΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ Ε
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ
ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ
ΑΛΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ-ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ Ε
ΑΛΣΟΥΛΑ ΚΕΙΣΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ-ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ Ε
ΜΠΡΑΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ-ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ Ε
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ-ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ Ε
ΤΡΟΥΠΚΟΥ ΒΑΓΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ-ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ Ε
ΓΚΙΛΤΣΗ ΡΑΦΑΕΛΑ-ΒΑΣΟΥΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ-ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ ΣΤ
ΖΟΡΜΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε
ΠΙΠΙΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε
KOLONJARI ROMINA ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤ
ΑΡΜΕΝΟΓΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ Ε
ΔΟΜΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ Ε
ΚΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΡΣΕΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ Ε
ΜΠΟΥΤΣΗ ΔΑΦΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ Ε
ΤΣΟΠΟΥΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ Ε
ΤΣΟΠΟΥΡΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ Ε
ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΣΤ
ΕΥΓΕΝΙΑΔΟΥ ΙΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣ-ΠΑΛΑΤΙΣΤΙΩΝ Ε
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣ-ΠΑΛΑΤΙΣΤΙΩΝ Ε
ΘΕΜΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣ-ΠΑΛΑΤΙΣΤΙΩΝ ΣΤ
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣ-ΠΑΛΑΤΙΣΤΙΩΝ ΣΤ
ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣ-ΠΑΛΑΤΙΣΤΙΩΝ ΣΤ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣ-ΠΑΛΑΤΙΣΤΙΩΝ ΣΤ
ΣΑΝΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Ε
ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Ε
ΤΣΙΑΤΣΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΤ
ΓΚΟΥΝΤΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΤ
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΤ
ΡΩΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ Ε
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ ΣΤ
ΝΤΙΣΑ ΕΛΙΒΕΡΝΤΟΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΙΖΩΜΑΤΩΝ-ΣΦΗΚΙΑΣ Ε
ΜΕΤΣΙΑ ΒΕΝΤΙΜ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΙΖΩΜΑΤΩΝ-ΣΦΗΚΙΑΣ ΣΤ
ΠΕΡΗΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ Ε
ΤΕΓΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ Ε
ΔΕΔΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ-ΑΝΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ ΣΤ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΝΙΚΟΛΛΕΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΥΦΗΣ ΣΤ
ΓΑΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΥΦΗΣ ΣΤ
ΓΕΡΑΚΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΥΦΗΣ ΣΤ
ΓΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΥΦΗΣ ΣΤ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΥΦΗΣ ΣΤ
ΣΙΝΑΝΙ ΑΛΕΣΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΥΦΗΣ ΣΤ
ΝΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΙΝΑΣ-ΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΩΝ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ Ε
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΙΝΑΣ-ΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΩΝ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ
ΚΟΥΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ-ΑΡΣΕΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ε
ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΣΤ
ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΣΤ
ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ-ΤΡΙΛΟΦΟΥ Ε
ΣΑΡΑΦΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ-ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΣΤ
ΙΓΝΑΤΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ-Π.ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ-ΤΑΓΑΡΟΧΩΡΙΟΥ Ε
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ-Π.ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ-ΤΑΓΑΡΟΧΩΡΙΟΥ Ε
ΒΟΡΓΙΑΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ-Π.ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ-ΤΑΓΑΡΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ
ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ-Π.ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ-ΤΑΓΑΡΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ
ΜΗΤΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ-Π.ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ-ΤΑΓΑΡΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ
ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ-Π.ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ-ΤΑΓΑΡΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ
ΣΑΚΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ-Π.ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ-ΤΑΓΑΡΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ
ΣΕΡΙΦΙ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ-Π.ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ-ΤΑΓΑΡΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ-Π.ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ-ΤΑΓΑΡΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ
ΤΣΙΦΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ-Π.ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ-ΤΑΓΑΡΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΟΥ-ΜΕΣΗΣ Ε
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΟΥ-ΜΕΣΗΣ Ε
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΟΥ-ΜΕΣΗΣ Ε
ΛΙΟΝΤΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΟΥ-ΜΕΣΗΣ ΣΤ
ΤΣΟΥΛΤΣΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΟΥ-ΜΕΣΗΣ ΣΤ
ΒΡΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΟΥ-ΜΕΣΗΣ ΣΤ
ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΟΥ-ΜΕΣΗΣ ΣΤ
ΠΕΤΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΑΧΗΣ-ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ Ε
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ-ΑΝΘΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΑΧΗΣ-ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ ΣΤ
ΓΓΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΙΔΑΣ Ε
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΣΤ
ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΣΤ
ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΣΤ
ΤΟΥΣΑ ΜΑΡΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΣΤ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΠΑΝΟΥ Ε
ΙΝΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΠΑΝΟΥ Ε
ΣΑΡΔΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΠΑΝΟΥ Ε
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΠΑΝΟΥ Ε
ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΠΑΝΟΥ Ε
ΔΟΥΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΠΑΝΟΥ Ε
ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΠΑΝΟΥ Ε
ΑΝΘΙΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΠΑΝΟΥ ΣΤ
ΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΠΑΝΟΥ ΣΤ
ΔΑΪΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΠΑΝΟΥ ΣΤ
ΛΟΓΓΙΝΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΠΑΝΟΥ ΣΤ
ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΑΒΟΒΕΡΓΙΟΥ-ΑΡΑΧΟΥ ΣΤ
ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΑΒΟΒΕΡΓΙΟΥ-ΑΡΑΧΟΥ ΣΤ
ΚΑΡΚΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΑΒΟΒΕΡΓΙΟΥ-ΑΡΑΧΟΥ ΣΤ
ΠΙΣΤΙΚΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΑΒΟΒΕΡΓΙΟΥ-ΑΡΑΧΟΥ ΣΤ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ-ΝΗΣΕΛΙΟΥ ΣΤ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ-ΝΗΣΕΛΙΟΥ ΣΤ
ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ-ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ-ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ-ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
ΤΡΙΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ Ε
ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ ΣΤ
ΒΑΣΣΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ ΣΤ
ΚΑΡΑΤΕΝΙΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ ΣΤ
ΡΟΦΙΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ ΣΤ
ΠΕΪΜΑΝΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ Ε
ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΑΧΧΙΛΕΥΣ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ ΣΤ1
ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ ΣΤ2
ΓΚΟΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ Ε
ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ
ΤΑΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ
ΒΗΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΗΣ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ Ε
ΒΗΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ

 

 

Κατηγορία Εκπαίδευση

Με κέφι, χορό, μπάρμπεκιου και πολλές εκπλήξεις πραγματοποιήθηκε η Γιορτή Λήξης της σχολικής χρονιάς στον προαύλιο χώρο του 4ου δημοτικού Σχολείου Αλεξάνδρειας το βράδυ της Τετάρτης 12 Ιουνίου 2019.

Οι χορευτικές ικανότητες και οι γυμναστικές επιδείξεις των μικρών μαθητών ξεσήκωσαν τους παρευρισκόμενους ενώ απονεμήθηκαν αναμνηστικά στην έκτη τάξη του σχολείου που από την επόμενη χρονιά θα συνεχίσουν στο Γυμνάσιο.

Βέροια Εύηχη Πόλη - Το Πρόγραμμα των εκδηλώσεων

Πέμπτη   20 Ιουνίου, ώρα 8:30 μ.μ.

Ξεκινάμε …

Μουσικό Σχολείο Βέροιας /Σύνολο Παραδοσιακής Μουσικής

“Άσπρα μου πουλιά , μαύρα μου χελιδόνια ” 

Συμμετέχει η Χορωδία του Μ.Σ.Β.

προετοιμασία ορχήστρας : Μπαλιάκας Γιάννης

προετοιμασία χορωδίας-διεύθυνση: Κουτσιμανής Ιορδάνης

Πάρκο Αγίων Αναργύρων

__________________________________________________________________

Παρασκευή  21 Ιουνίου, ώρα 8:30 μ.μ.

DUO AURA

“Music Without Frontiers”

Μία συνεργασία που τονίζει ότι η Μουσική δεν έχει σύνορα

και μπορεί να ενώσει τους λαούς σε ένα κοινό ταξίδι!

Δύο διεθνείς και καταξιωμένες σολίστ, η Eλληνίδα πιανίστα Αγάπη Τριανταφυλλίδη και η Tουρκάλα βιολοντσελίστα Nil Kocamangil, αποτελούν ένα από τα δημοφιλέστερα μουσικά δίδυμα της Ευρώπης, το DUO AURA.

Η Αγάπη Τριανταφυλλίδη και η Nil Kocamangil, δύο ισχυρές προσωπικότητες μοναδικής ακτινοβολίας με διεθνείς διακρίσεις στο ενεργητικό τους η κάθε μία, ενωμένες από την Αύρα των προσόντων τους, τη σπουδαία ακαδημαϊκή τους εκπαίδευση, το ήθος και τις πεποιθήσεις τους έχουν κερδίσει το ευρωπαικό κοινό και έχουν αποσπάσει διθυραμβικές κριτικές, ερμηνεύοντας κλασικά έργα αξιώσεων.

Στις συναλίες τους ερμηνεύουν έργα των Edward Grieg, Sergei Rachmaninoff και Astor Piazzolla, αλλά και Νίκου Σκαλκώτα και νεότερων ελλήνων και τούρκων συνθετών.

Με αφορμή την κυκλοφορία του cd τους από το Μορφωτικό Ίδρυμα Εθνικής Τραπέζης μέσα στο καλοκαίρι του 2019, με ηχογράφηση από τις περσινές συναυλίες στον Κήπο του ΜΙΕΤ, στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Αθηνών Επιδαύρου 2018, θα πραγματοποιήσουν επιλεγμένες εμφανίσεις σε φεστιβάλ στην Ελλάδα, με έναρξη το Φεστιβάλ Βέροιας ΕΥΗΧΗ ΠΟΛΗ, στις 21 Ιουνίου, Ευρωπαϊκή Ημέρα Μουσικής!

Παλιά Εβραική Συνοικία (Μπαρμπούτα)

_________________________________________

Παρασκευή 21 Ιουνίου , 9.30μ.μ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΑΛΑΜΑΣ

Αν είστε από αυτούς που τους αρέσουν τα παραμύθια και τα κάτοπτρα, αν έχετε ταξιδέψει με χάρτη ή χωρίς, σε ασύλληπτους λαβυρίνθους του νου και σε ασπρόμαυρες ιστορίες, αν βάζετε στο repeat #tasketa, αν σας αρέσει να τραγουδάτε μαζί με το πλήθος σε γεμάτα θέατρα για τέσσερις ώρες, τότε δεν γίνεται να λείπετε από τις συναυλίες του Σωκράτη Μάλαμα.

Ο Σωκράτης υπόσχεται να «φοράει» τα καλύτερά του: τα πιο αγαπημένα του (σας) τραγούδια, τα πιο σκοτεινά, τα φωτεινά και τα χιλιοτραγουδισμένα ή μία απρόβλεπτη ροή που σίγουρα θα συγκινήσει και θα μας ενώσει πάλι.

Παρέα με την εκλεκτή μπάντα του και το χαμογελαστό ταλαντούχο κορίτσι που τον συνοδεύει τα δύο τελευταία χρόνια, την Ιουλία Καραπατάκη.

Μαζί του επί σκηνής:

Ιουλία Καραπατάκη: τραγούδι

Δημήτρης Λάππας: Κιθάρες, τζουράς, μπουζούκι

Νίκος Μαγνήσαλης: Τύμπανα

Γιάννης Παπατριανταφύλλου: Μπάσο

Φώτης Σιώτας: Βιολί, βιόλα, τραγούδι

Κυριάκος Ταπάκης: Λαούτο, μπουζούκι

Νίκος Παραουλάκης: Νέυ

Τίτος Καργιωτάκης & Παναγιώτης Ηλιόπουλος: Ηχοληψία

Χρήστος Λαζαρίδης: Σχεδιασμός φώτων

Δημήτρης Κατέβας: Τεχνικός σκηνής



 

Πλατεία Εληάς

Σάββατο 22 Ιουνίου, 11.30π.μ

100ΧΡΟΝΙΑ ΜΝΗΜΗΣ

100 νταούλια παρελαύνουν στους δρόμους της πόλης σε ποντιακούς σκοπούς

Επιμέλεια : Ουσταμπασίδης Δημήτρης

Δρόμοι της πόλης - Αγορά

Σάββατο 22 Ιουνίου, 12.00μ.

ΠΛΗΡΗ ΝΤΑΞΕΙ

Ρεμπέτικη κομπανία

Οι πλήρη ντάξει είναι μια γνήσια λαϊκή κομπανία που ακολουθεί την παράδοση

του προπολεμικού ρεμπέτικου τραγουδιού φέρνοντάς την στο τώρα! “Συνεχιστές

της ελληνικής λαϊκής μουσικής παράδοσης μέσω της δικιάς τους δημιουργίας”

αποκαλεί τους πλήρη ντάξει το γαλλικής παραγωγής ντοκυμαντέρ “Le grand

tour - La Grèce” - 2013.

Με τη βοήθεια πολλών φίλων τους, καταφέρανε να εκδόσουν τέσσερις (4)

δίσκους με δικά τους κομμάτια, πλήρη ντάξει - 2013, ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΟ

ΔΙΑΣΤΗΜΑ - 2014, Τρίτος ΔΙSKOS - 2015, soirée - 2019, με τα τραγούδια που

εμπεριέχονται να πατάνε στο παραδοσιακό - λαϊκό ύφος.

Τραγούδια από τη δισκογραφία τους αλλά και παλιά ρεμπέτικα συνθέτουν το

ρεπερτόριο που παρουσιάζουν στις ζωντανές εμφανίσεις τους. Ο δυναμισμός

στην οργανοπαιξία και ο λυρισμός των φωνών τους είναι τα κύρια

χαρακτηριστικά που τους προσάπτουν οι φίλοι ακροατές τους.

ΈΈχουν παρουσιάσει τη δουλειά τους στην Ελλάδα και στο εξωτερικό ( Κύπρο,

Βέλγιο, Ολλανδία, Αυστραλία ), σε διάφορους χώρους και φεστιβάλ και έχουν

φιλοξενηθεί σε τηλεοπτικές και ραδιοφωνικές εκπομπές καθώς και στον έντυπο

και ηλεκτρονικό τύπο.

ΈΈχουν συνεργαστεί με ανθρώπους από τον καλλιτεχνικό χώρο (Video artists,

designers, ζωγράφους, εικαστικούς, φωτογράφους, ηχολήπτες, παραγωγούς)

διαμορφώνοντας ένα ευρύ πεδίο δράσεων γύρω από την κομπανία.

Αγορά – πεζόδρομος Τσούπελη


 

Σάββατο 22 Ιουνίου, 9.00μ.μ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ -ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΙΡΑΣ

Δυνατά κάθε φορά

Η Ελευθερία Αρβανιτάκη και ο Γιάννης Κότσιρας  τον φετινό χειμώνα συναντήθηκαν, μετά από χρόνια,

στην Ακτή Πειραιώς και παρουσίασαν ένα από τα πιο επιτυχημένα προγράμματα της σεζόν,  φωτεινό, εξωστρεφές, συγκινητικό και δυναμικό ταυτόχρονα.

Έφεραν κοντά τα μεγάλα τους τραγούδια, θυμήθηκαν σπουδαία λαϊκά που αγαπάνε κι ένωσαν τις φωνές και τους μουσικούς τους κόσμους σε ένα καινούριο τραγούδι με τίτλο «Δυο ζωές».

Αυτή η παράσταση – πρόσκληση σε μια μουσική γιορτή, που πέτυχε τον στόχο της να γίνουμε όλοι μία παρέα, τραγουδώντας μαζί με τους αγαπημένους μας ερμηνευτές, άμεσα και ζωντανά, θα ταξιδέψει αυτό το καλοκαίρι από άκρη σε άκρη της Ελλάδας και της Κύπρου, ώστε να μην τη χάσει κανείς!

Παίζουν οι μουσικοί:

Αλέξανδρος Δράκος Κτιστάκης , τύμπανα          -    Αλέξανδρος Λιβιτσάνος , πιάνο, πλήκτρα
Βαγγέλης Μαχαίρας , μπουζούκι, τζουράς          -    Δημήτρης Τσάκας , σαξόφωνο
Παρασκευάς Κίτσος , μπάσο                 -    Γιάννης Κυριμκυρίδης,  πιάνο, πλήκτρα
Νίκος Μέρμηγκας ,  λαϊκά έγχορδα             -    Κώστας Μιχαλός , κιθάρες

Επιμέλεια ήχου: Χάρης Κρεμμύδας, Στρατής Καραδημητράκης

Φωτισμοί: Μαρία Βενετάκη

Ενορχηστρώσεις: Αλέξανδρος Δράκος Κτιστάκης - Αλέξανδρος Λιβιτσάνος

Επιμέλεια προγράμματος: Ελευθερία Αρβανιτάκη, Γιάννης Κότσιρας, Λήδα Ρουμάνη

Οργάνωση παραγωγής
(Ελευθερία Αρβανιτάκη): Λήδα Ρουμάνη & Ηχόχρωμα
(Γιάννης Κότσιρας): Menta Art Events


 

Πλατεία Ωρολογίου

_________________________________________

Κυριακή 23 Ιουνίου, 8.30μ.μ

ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗ ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΔΗΜΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ

«Σου σφυρίζω»

Παλιές αγαπημένες επιτυχίες του ελληνικού Κινηματογράφου και άλλα γνωστά τραγούδια θα παρουσιάσει η Φιλαρμονική Ορχήστρα υπό τη Δ/νση του Μαέστρου Βαλάντη Κυριακίδη. Ελάτε να σιγοτραγουδήσουμε επιτυχίες που έχουν γραφτεί στην ψυχή και στη μνήμη μας.

Πλατεία Ωρολογίου

Κυριακή 23  Ιουνίου, 9.30μ.μ

Harp Ensemble PerHarps /7 ΑΡΠΕΣ

«…18συν μουσικές ιστορίες μέσα από 329 χορδές..»

Μια διαφορετική συναυλία στην οποία ταξιδεύει κανείς μέσα από τη μουσική της Ιρλανδίας, Ελλάδας, Ισπανίας, Αμερικής κ.α., με όχημα μια συστάδα αρπων με συνοδεία κρουστών, θα είναι η ολοκλήρωση μιας μουσικής βραδιάς που θα απολαύσει το κοινό της Βέροιας.

Ένα πρωτοποριακό εγχείρημα, ενδιαφέρον, δύσκολο, πλούσιο, γεμάτο μουσική κ όλα αυτά μέσα από διαφορετικές τεχνικές κ επιδεξιότητες που θα δώσουν το ξεχωριστό στίγμα ενός οργάνου με ιδιαίτερο ηχόχρωμα κ δυνατότητες.

Το Harp Ensemble PerHarps συνοδεύεται από την εξωτική πινελιά των κρουστών, σε πρόγραμμα που βασίζεται σε διασκευές της Κατερίνας Κίτσου.

Harp Ensemble PerHarps

Φυλλένια Βουνελάκη

Δανάη Ζαφρανά

Σταυρούλα Κουιτζόγλου

Ζωή Κουντούρη

Άννα Μήλιου

Αγάπη Φασούλα

Και η Κατερίνα Κίτσου

Κρουστά: Νταβίνα Φλωρεντία

Καλλιτεχνική επιμέλεια: Κατερίνα Κίτσου


 

Παλιά Εβραική Συνοικία- Μπαρμπούτα

Κυριακή 23  Ιουνίου, 10.30μ.μ.

Lupus in Fabula

Στα αστεία και στα σοβαρά!

Παράσταση αφήγησης για ενήλικες με συνοδεία μουσικής με ιστορίες και παραμύθια από την ελληνική και παγκόσμια λαϊκή παράδοση και τη λογοτεχνία.

Έχετε αναρωτηθεί ποτέ πόσες γυναίκες αντιστοιχούν σε κάθε άντρα; Ή πώς γίνεται να απατήσετε τον σύντροφό σας και μετά να σας ζητήσει ταπεινά συγγνώμη; Μήπως σας απασχολεί το ζήτημα του πεπρωμένου και της διαφυγής από αυτό;
Είσαστε περίεργοι να μάθετε πόση σοφία κρύβεται σε ένα ζευγάρι παντόφλες, σε μια αγριάδα, σε μια αλμυρή γυναίκα; Και να ταν μόνο αυτά; Γλάροι, μύγες, νυχτερίδες, τσουκνίδες, εικοσάδραχμα, θα παρελάσουν μπροστά από τα μάτια και τα αυτιά σας στην παράσταση των Lupus in fibula!

Μουσική συνοδεία: Λίνα Παλερά

Η ομάδα αφήγησης Lupus in fabula αποτελείται από τους Γιώργο Αδαμίδη, Μαρίνα Αντωνοπούλου και Ελένη Καλογιαννίδου.


 

Δευτέρα  24 Ιουνίου , 8.30μ.μ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Απ’ το σκοτάδι στο φως



 

Ο κύκλος του σύμπαντος, ο κύκλος της ζωής. Ο Χρόνος.  Αρχή, Μέση και Τέλος κι Αρχή. Μια ατέρμονη εναλλαγή σκότους και φωτός, σούρουπου κι αυγής, καταστροφής και δημιουργίας. Κι ανάμεσά τους τι;


 

Χάος

1.Αυτοσχεδιασμός- Oxford suite- Ed Alleyne-Johnson

Εδώ όλα συνυπάρχουν χωρίς κανόνες. Όλα είναι άμορφα, αιωρούμενα, συγκρουόμενα, ασυνάρτητα, σκοτεινά.


 

Γέννηση (παιδική ηλικία)

2.Ο Βασιλιάς-Θανάσης Παπακωνσταντίνου

Aυτό το νέο που γεννήθηκε, ένα βρέφος εύθραυστο και ταυτόχρονα πολύτιμο, χρειάζεται την προσοχή μας και  τη φροντίδα μας για να μεγαλώσει…

3.Quand je bois du vin clairet-Pierre Atteignant

να πατήσει σταθερά στα δυο του πόδια και να τρέξει, να παίξει, να χαρεί!

Κι έτσι μέσα από το παιχνίδι να ανακαλύψει τον κόσμο.


 

Όνειρα (Εφηβεία)

4. Ήθελα να ‘μουν άρωμα- Παραδοσιακό Λέρου

Και μετά την ανακάλυψη του κόσμου έρχονται τα όνειρα. Τα όνειρα που σπάνε τους νόμους της βαρύτητας και πετάμε ψηλά, σπάνε τους κανόνες της κανονικότητας κι ό,τι πλάθει η φαντασία μας μπορεί να συμβεί!  ονειρεύομαι να.., ήθελα να..,

5.Over the hill-Monika

Πάνω σ’ ένα ποδήλατο αφηνόμαστε στην κατηφόρα με τα χέρια ανοιχτά και στο τέλος του δρόμου αντί να πέσουμε, αρχίζουμε να πετάμε  πάνω απ’ αυτή τη μικρή πόλη, πάνω απ’ τους λόφους.


 

Επαφή

6.At last-Mack Gordon,Harry Warren

Και τα όνειρα γίνονται πραγματικότητα και τα μοιραζόμαστε με άλλους ανθρώπους.

7. Libertango- Astor Piazzolla

Κι ερχόμαστε σ’ επαφή με τους άλλους ανθρώπους κι ερωτευόμαστε, κι ενωνόμαστε σαν ένα χορό tango.  Δύο σώματα που χορεύουν, ανασαίνουν, παλεύουν, δένονται σε ένα.


 

Μορφή (Ενηλικίωση)

8. Marche pour la cérémonie des Turcs- Jean Bartist Lully


 

Το παιδί μεγάλωσε. Είναι πια ένας ολοκληρωμένος άνθρωπος. Έχει αποκτήσει μια συμπαγή μορφή. Όλα μέσα του είναι αρμονικά τοποθετημένα πλεγμένα και δεμένα σαν ένα παζλ που τα κομμάτια του, όλα σωστά βαλμένα, δημιουργούν την εικόνα της ολοκλήρωσης. Σαν ένα κομμάτι κλασικής μουσικής  με συμπαγή μορφή και αρμονία.

9. Αυτοσχεδιασμός

Όμως τίποτε δεν κρατάει για πάντα, κι έτσι αυτή η ολοκληρωμένη μορφή αρχίζει να αποδομείται. Σαν το ίδιο του το σώμα και σαν καθετί υλικό που αντανακλάται μέσω της μορφής του, ο άνθρωπος αποφασίζει να "σκοτώσει" τον "μικρό" του εαυτό και να διδαχθεί την έννοια της αναγέννησης.  Έτσι οδηγείται προς μια νέα έκρηξη που θα φέρει τη διάλυση αυτού που δημιουργήθηκε.



 

Αναγέννηση

10. Nantes- Beirut

Μέσα στη σιωπή μετά την έκρηξη, αρχίζει να γεννιέται κάτι νέο, κάτι διαφορετικό, κάτι ελπιδοφόρο που θα ανατρέψει τα μέχρι στιγμής δεδομένα, θα σπάσει τους κανόνες και θα παρασύρει ότι βρει στο διάβα του, σαν μια μεγάλη γιορτή που δεν μπορεί κανείς να σταματήσει να χορεύει.

Ορχήστρα:

Βιολιά: Κατερίνα Τσιρώνη, Λυδία Καραμούτη

Βιολοντσέλο: Έλσα Ιωαννίδου

Φλάουτο: Σπύρος Καλαντζόπουλος

Κλαρινέτα: Μαριάννα Δαλιγκάρου, Γιώργος Παράσχος

Σαξόφωνα: Δημήτρης Γκατζής, Θωμάς Μπουκτσής

Τρομπέτα: Βασίλης Λιολιόπουλος, Θάνος Ρόμπης, Αλέξανδρος Σακαλής

Τρομπόνι: Παναγιώτης Λιολιόπουλος

Αλτικόρνο: Δημήτρης Παπάζογλου

Κρουστά: Αλέξανδρος Δημάκας, Άγγελος Χαραλαμπίδης

Πιάνο: Αναστάσης Κετίκογλου, Ιωάννα Μποσμαλή, Τάσος Σαρήογλου

Κιθάρα: Μαρία Ανθούλα, Αργύρης Δημόπουλος, Γιώργος Γούσιος, Γιάννης Μαντρατζής, Αγνή Πελεκίδου

Γιουκαλίλι: Αλίκη Παπαγιάννη

Ηλεκτρική Κιθάρα: Εύα Χατζίδου

Ηλεκτρικό Μπάσο: Παναγιώτης Λιολιόπουλος

Καβάλ: Αλέξανδρος Τσάνη

Ποντιακή λύρα: Θωμάς Μπουκτσής

Νταούλι: Γιώργος Παράσχος

Ακορντεόν: Τάσος Σαρήογλου


 

Χορωδία: Μαρία Ανθούλα, Νάγια Γεωργίου, Δημήτρης Δημάκας, Αργύρης Δημόπουλος, Ζωή Ευθύμιου, Αναστάσης Κετίκογλου, Ευδοκία Μακρίδου, Κατερίνα Μάντσιου, Ολυμπία Μάντσιου, Ιωάννα Μποσμαλή, Μαρίνα Ντούφα, Αγνή Πελεκίδου, Βασιλική Τζιτζή, Εύα Χατζίδου.

Διεύθυνση συνόλου: Εύα Δημοκωστούλα


 

Υπεύθυνοι Καθηγητές: Γιώργος Γούσιος, Εύα Δημοκωστούλα, Έλσα Ιωαννίδου


 

Πάρκο Αγίων Αναργύρων

_________________________________________

Δευτέρα  24 Ιουνίου , 9.30μ.μ

ΜΙΜΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ BAND

Ο Μίμης και η μπάντα του, συνθέτουν ένα καραβάνι, που ταξιδεύει γεμάτο μουσικές, από τα βουνά των Βαλκανίων μέχρι τις ακτές τις Μεσογείου. Με καθαρές μελωδικές γραμμές, αλλά και ένα έντονο ρυθμικό session, ο ήχος τους έχει χαρακτηριστεί από soundtrack και cinematic, μέχρι folk και worldmusic.

Παίζουν:

Κώστας Μπατσίλας – τρομπέτα

Ηλίας Δέλλιος – τρομπόνι

Στέφανος Ιωαννίδης – κρουστά

Θοδωρής Χριστοφορίδης – ηλεκ. μπάσο

Ανδρέας Λεοντάκης – ακουστ. κιθάρα

Χαρίκλεια Ουρσουζίδου – βιολί, φωνητικά

Μιμής Νικολόπουλοςκλ. κιθάρα


Παλιά Εβραική Συνοικία- Μπαρμπούτα


 

ΕΊΣΟΔΟΣ ΕΛΕΎΘΕΡΗ σε όλες τις εκδηλώσεις

Και του χρόνου!

Κέρδη σε χιλιάδες νικητές μοιράζει καθημερινά το ΣΚΡΑΤΣ. Την προηγούμενη εβδομάδα, από τις3έως και τις 9Ιουνίου 2019, το ΣΚΡΑΤΣ μοίρασε συνολικά 3.214.215ευρώ. Μεταξύ των νικητών ήταν έναςτυχερός παίκτης από την Αθήνα, ο οποίος κέρδισε 500.000 ευρώ, στο παιχνίδι «SuperΜαγικά Κεράσια», καθώς και ένας τυχερός από τη Λαμία,ο οποίος κέρδισε100.000 ευρώ, στο παιχνίδι «100.000€ ΣΚΡΑΤΣ».

Επίσης, τρεις παίκτες από την Ερμούπολη, τα Διαβατά και την Άρτα κέρδισαν από 10.000 ευρώ, ενώένας τυχερός από την Αθήνα κέρδισε ένα πολυτελές ταξίδι στις Κυκλάδες, αξίας 7.000 ευρώ, με το νέο παιχνίδι «SplashΣΤΑ ΚΕΡΔΗ».

Το ΣΚΡΑΤΣ προσφέρει ένα μεγάλο φάσμα επάθλων για τους παίκτες, μεταξύ αυτών μεγάλα ποσά από 100.000 έως και 1.000.000 ευρώ. Η γκάμα των παιχνιδιών του διευρύνεται συνεχώς και σε αυτή προστέθηκε το «ΣΚΡΑΤΣ PARTY», η νέα ειδική συσκευασίααξίας δέκα ευρώ, που περιλαμβάνει πέντε λαχεία ΣΚΡΑΤΣ εκ των οποίων σίγουρα το ένα κερδίζει. Επίσης, 15.000 λαχεία της νέας συσκευασίας κερδίζουν ποσά από 50 έως 5.000 ευρώ.

Το ΣΚΡΑΤΣ διατίθεται σε πρακτορεία ΟΠΑΠ, λαχειοπώλες, περίπτερα, μίνι μάρκετ, καταστήματα ΕΛΤΑ και επιλεγμένα σούπερ μάρκετ.

Κατηγορία Γενικά

Καταβάλλονται νωρίτερα στους δικαιούχους οι συντάξεις και επιδόματα του ΟΠΕΚΑ. 

Συγκεκριμένα ο ΟΠΕΚΑ αναμένεται να καταβάλλει τα προνοιακά αναπηρικά και διατροφικά επιδόματα  την Τρίτη 25 Ιουνίου.

Από την πληρωμή αυτή και στη συνέχεια τα προνοιακά αναπηρικά και διατροφικά επιδόματα θα καταβάλλονται πλέον σε μηνιαία βάση σε όλους τους δικαιούχους και σε σταθερή ημερομηνία, η οποία θα είναι η 25η εκάστου μήνα.

Έτσι για τον μήνα Ιούνιο θα πληρωθούν την Τρίτη 25 Ιουνίου ενώ σύμφωνα με πληροφορίες  την ίδια μέρα θα πληρωθούν και τα επιδόματα και οι συντάξεις των ανασφάλιστων υπερηλίκων. Κι αυτό γιατί θα πληρώνονται μαζί με τις συντάξεις του ΟΓΑ και του ΟΑΕΕ, οι οποίες θα καταβάλλονται πλέον νωρίτερα λόγω των διατάξεων του νόμου 4611/2019.

Επίσης νωρίτερα θα καταβάλλονται οι συντάξεις.

Αναλυτικότερα την Τρίτη 25 Ιουνίου θα πληρωθούν οι συνταξιούχοι του ΟΓΑ, του ΟΑΕΕ και οι ανασφάλιστοι υπερήλικες. Οι συνταξιούχοι του Δημοσίου, του ΙΚΑ, του ΝΑΤ θα πληρωθούν στις 27 Ιουνίου.

Κατηγορία Οικονομία

Τα ονόματα που θα στελεχώσουν το ψηφοδέλτιο του κόμματος ΜέΡΑ25 στην Ημαθία ανακοινώσε ο Γιάνης Βαρουφάκης για τις Εθνικές Εκλογές της 7ης Ιουλίου 2019 κι ανάμεσα τους βρίσκεται και η Αθήνα Τορναζάκη από την Αλεξάνδρεια με καταγωγή από τα Χανιά, εργάζεται στον ιδιωτικό τομέα στον κλάδο των πωλήσεων και αποτελεί ένα φρέσκο πρόσωπο στα πολιτικά δρώμενα.

Τα ονόματα του ΜέΡΑ 25 στην Ημαθία.

ΗΜΑΘΙΑ

  1. Τορναζάκη Αθηνά, ιδιωτική υπάλληλος
  2. Χρήστου Λίνα, Σύμβουλος ERP Εφαρμογών
  3. Ορφανίδης Βασίλης, Άνεργος
  4. Παπαϊωάννου Παναγιώτης, Συνταξιούχος
Σελίδα 1 από 3

Διαφημίσεις Περιεχομένου

Η ηλεκτρονική εφημερίδα του τόπου μας!