ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 03.11.2018

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.-ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ 

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 15.00 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ 

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 15.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ 

ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 15.00 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΠΙΤΟΣ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ 

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 15.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ 

ΜΕΛΙΚΗΣ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΤΡΑΝΤΟΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ 

ΚΛΕΙΔΙΟΥ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ 

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.00 ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ 



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 04.11.2018

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ - ΑΕΚ Καμποχωρίου
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.

ΣΧΟΙΝΑ 15.00 ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτησία: ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΓΚΟΓΚΑΣ 

ΝΗΣΕΛΙΟΥ 15.00 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 15.00 ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Διαιτησία: ΠΙΤΟΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ

ΔΙΑΒΑΤΟΥ 15.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - Ολυμπιακος Λουτρου
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ 


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΣ Γιαννακοχωριου - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ --ΑΡΓΥΡΙΟΥ-ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ

ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 15.00 ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ 

ΡΑΧΙΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΓΚΟΓΚΟΣ

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ 15.00 ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ-ΠΟΖΙΑΔΗΣ

Με αρκετές νίκες εντός έδρας ολοκληρώθηκαν οι αγώνες για την 4η αγωνιστική της Β ΕΠΣ Ημαθίας(1ος Όμιλος), δείτε τα αποτέλεσματα, τη βαθμολογία του πρωταθλήματος καθώς και την επόμενη αγωνιστική:

(4η αγωνιστική)

ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ 2 - 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ 2 - 0
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 3 - 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ   -  
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ 0 - 0

Βαθμολογία

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 12 0 11-3 4-0-0 5-2 2-0-0 6-1 2-0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 9 0 6-4 3-0-1 4-3 2-0-1 2-1 1-0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ 8 0 7-3 2-2-0 3-3 0-2-0 4-0 2-0-0
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ 7 0 7-6 2-1-1 4-2 2-0-0 3-4 0-1-1
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ 7 0 6-7 2-1-1 3-6 1-0-1 3-1 1-1-0
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ 3 0 5-5 1-0-3 0-1 0-0-1 5-4 1-0-2
ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 3 0 6-11 1-0-3 1-7 0-0-2 5-4 1-0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 2 0 6-7 0-2-1 3-4 0-1-1 3-3 0-1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ 1 0 3-8 0-1-3 1-4 0-0-1 2-4 0-1-2
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ -5 -6 0-3 0-1-2 0-1 0-1-1 0-2 0-0-1

Επόμενη αγωνιστική (5η αγωνιστική)

ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

tps://www.eps-imathias.gr/article.asp?code=1876

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 20.10.2018

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 16.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.

ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 16.00 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ 

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 16.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ 

ΜΕΛΙΚΗΣ 16.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ 

ΚΛΕΙΔΙΟΥ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΠΙΤΟΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ 

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16.00 ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΓΑΒΡΑΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ 

ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ 

ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 16.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ 



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 21.10.2018


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΣΧΟΙΝΑ 16.00 ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ 16.00 Ολυμπιακος Λουτρου - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ 

ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 16.00 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΑΕΚ Καμποχωρίου
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 

ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 16.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ 

ΣΤΑΥΡΟΥ 16.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.-ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ 



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ 16.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΑΣ Γιαννακοχωριου
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ -ΠΕΤΡΟΥ 

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ 

ΡΑΧΙΑΣ 16.00 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ (ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ)
ΠΑΤΡΙΔΑΣ 16.00 ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ 16.00 ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΓΚΟΓΚΟΣ

Ολοκληρώθηκε η πρώτη αγωνιστική της Ά κατηγορίας της ΕΠΣ Ημαθίας, δείτε όλα τα αποτέλεσματα, την επόμενη αγωνιστική καθώς και τη βαθμολογία του πρωταθλήματος.

Αποτελέσματα 1ης Αγωνιστικής

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 0 - 4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ   -  
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 1 - 5
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ 0 - 4
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ 2 - 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0 - 5
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ 1 - 0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 1 - 0

 

 

Επόμενη Αγωνιστική

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ

 

Βαθμολογία Ά Κατηγορίας ΕΠΣ Ημαθίας

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3 0 5-0 1-0-0 0-0 0-0-0 5-0 1-0-0
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 3 0 4-0 1-0-0 0-0 0-0-0 4-0 1-0-0
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 3 0 5-1 1-0-0 0-0 0-0-0 5-1 1-0-0
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ 3 0 4-0 1-0-0 0-0 0-0-0 4-0 1-0-0
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 3 0 2-1 1-0-0 2-1 1-0-0 0-0 0-0-0
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 3 0 1-0 1-0-0 1-0 1-0-0 0-0 0-0-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3 0 1-0 1-0-0 1-0 1-0-0 0-0 0-0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ 0 0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ 0 0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0 0-0 0-0-0
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ 0 0 1-2 0-0-1 0-0 0-0-0 1-2 0-0-1
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ 0 0 0-1 0-0-1 0-0 0-0-0 0-1 0-0-1
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 0 0 0-1 0-0-1 0-0 0-0-0 0-1 0-0-1
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 0 0 1-5 0-0-1 1-5 0-0-1 0-0 0-0-0
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ 0 0 0-4 0-0-1 0-4 0-0-1 0-0 0-0-0
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 0 0-4 0-0-1 0-4 0-0-1 0-0 0-0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 0 0 0-5 0-0-1 0-5 0-0-1 0-0 0-0-0

Με το δεξί ξεκίνησε στην πρεμιέρα της Α κατηγορίας στην ΕΠΣ Ημαθίας ο ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας αφού επικράτησε 1-0 την

ομάδα του ΓΑΣ Κοπανού στο δημοτικό γήπεδο Αλεξάνδρειας στις 15 Σεπτεμβρίου 2018.

Το παιχνίδι δεν είχε πολλές φάσεις ενώ το σκορ έκρινε ένα αυτογκόλ στο 29’ από τον Αλέξανδρο Χαραλαμπίδη.

 

Δείτε στιγμιότυπα του αγώνα:

 

 

Την Τετάρτη 29 Αυγούστου πραγματοποιήθηκε από την Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ημαθίας, σε αίθουσα του ξενοδοχείου “Αιγές” στη Βέροια, η κλήρωση των πρωταθλημάτων της Α’ και Β’

Ημέρα κληρώσεων η σημερινή στην ΕΠΣ Ημαθίας ευχαριστούμε το sportsup.gr για την γρήγορη ενημέρωση.

Ο τελικός αγώνας που θα κρίνει τον πρωταθλητή στην Α1 ερασιτεχνική θα πραγματοποηθεί αύριο στο γήπεδο του Μακροχωρίου στις 17:00 το απόγευμα και η "Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ημαθίας" ανακοίνωσε τους διαιτητές που θα σφυρίξουν το παιχνίδι.

Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ.

Το απόγευμα της Κυριακής 18 Μαρτίου 2018 στο γήπεδο του Λουτρού η τοπική ομάδα αντιμετώπισε τον Αγροτικό Αστέρα Πλατέος σε παιχνίδι του

Πάντα στο -3 από την πρώτη θέση βρίσκεται ο ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας, που βρήκε γρήγορα τα ψυχικά αποθέματα μετά την απώλεια του Κυπέλλου και επικράτησε με 3-0 του Άρη Παλαιοχωρίου στο

Διαφημίσεις Περιεχομένου

Η ηλεκτρονική εφημερίδα του τόπου μας!