Γ' Ερασιτεχνική Ημαθίας: Δείτε τις ομάδες, το πρόγραμμα και την ημερομηνία έναρξης Κύριο

Γ' Ερασιτεχνική Ημαθίας: Δείτε τις ομάδες, το πρόγραμμα και την ημερομηνία έναρξης

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των ομίλων της Γ Ερασιτεχνικής για την αγ.περ.2019-20.
Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 3/11/2019 και οι αγωνιστικές είναι οι ακόλουθες:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ: -

ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: -

ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ: -


2η αγωνιστική
ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ: -

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: -

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ: -


3η αγωνιστική
ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ: -

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: -

ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ: -


4η αγωνιστική
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: -

ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ: -

ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ: -


5η αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ: -

ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ: -

ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: -


6η αγωνιστική
ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: -

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ: -

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ: -


7η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ: -

ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ: -

ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: -


8η αγωνιστική
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ: -

ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: -

ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ: -


9η αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ: -

ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: -

ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ: -


10η αγωνιστική
ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: -

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ: -

ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ: -






Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - Παλασιδειος Ακαδημια: -

ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -

ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - Ερμης Τριλοφου: -


2η αγωνιστική
Παλασιδειος Ακαδημια - ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ: -

Ερμης Τριλοφου - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: -


3η αγωνιστική
Παλασιδειος Ακαδημια - Ερμης Τριλοφου: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: -

ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ - ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: -


4η αγωνιστική
Ερμης Τριλοφου - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ: -

ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - Παλασιδειος Ακαδημια: -


5η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - Παλασιδειος Ακαδημια: -

ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ - Ερμης Τριλοφου: -

ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: -


6η αγωνιστική
Παλασιδειος Ακαδημια - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ: -

Ερμης Τριλοφου - ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: -


7η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ - Παλασιδειος Ακαδημια: -

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - Ερμης Τριλοφου: -

ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -


8η αγωνιστική
Ερμης Τριλοφου - Παλασιδειος Ακαδημια: -

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -

ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ: -


9η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - Ερμης Τριλοφου: -

ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: -

Παλασιδειος Ακαδημια - ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: -


10η αγωνιστική
Παλασιδειος Ακαδημια - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -

Ερμης Τριλοφου - ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ: -

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: -

Διαφημίσεις Περιεχομένου

Η ηλεκτρονική εφημερίδα του τόπου μας!