Η κλήρωση των ομίλων της Γ΄Εθνικής - Το αναλυτικό πρόγραμμα της Νίκης Αγκαθιάς και του Μέγα Αλέξανδρου Τρικάλων Κύριο

Η κλήρωση των ομίλων της Γ΄Εθνικής - Το αναλυτικό πρόγραμμα της Νίκης Αγκαθιάς και του Μέγα Αλέξανδρου Τρικάλων

Το πρόγραμμα της νέας αγωνιστικής περιόδου για το πρωτάθλημα της Γ΄Εθνικής έμαθαν την Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου 2019 οι ομάδες που θα πάρουν μέρος σε αυτό συμπεριλαμβανομένων και των δύο ομάδων της Ημαθίας, Νίκη Αγκαθιάς και Μέγα Αλέξανδρου Τρικάλων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική 16η

ΑΟ Σειρήνα - Αλμωπός Αριδαίας
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών – Μακεδονικός
ΠΑΣ Φλώρινα - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ - Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια
Θερμαϊκός Θέρμης – Εδεσσαϊκός
Αστραπή Μεσοποταμίας - Αγροτικός Αστέρας
Θύελλα Σαρακηνών - Άρης Παλαιοχωρίου
Ρεπό: Ποσειδών Μηχανιώνας

2η αγωνιστική 17η

Ποσειδών Μηχανιώνας - ΑΟ Σειρήνα
Αλμωπός Αριδαίας - ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
Μακεδονικός - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ - Θερμαϊκός Θέρμης
Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια - Αστραπή Μεσοποταμίας
Εδεσσαϊκός - Άρης Παλαιοχωρίου
Αγροτικός Αστέρας - Θύελλα Σαρακηνών
Ρεπό: ΠΑΣ Φλώρινα

3η αγωνιστική 18η

ΑΟ Σειρήνα - ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
ΠΑΣ Φλώρινα - Ποσειδών Μηχανιώνας
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ - Αλμωπός Αριδαίας
Αστραπή Μεσοποταμίας – Μακεδονικός
Άρης Παλαιοχωρίου - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Θύελλα Σαρακηνών - Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια
Εδεσσαϊκός - Αγροτικός Αστέρας
Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

4η αγωνιστική 19η

ΠΑΣ Φλώρινα - ΑΟ Σειρήνα
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Ποσειδών Μηχανιώνας - Θερμαϊκός Θέρμης
Αλμωπός Αριδαίας - Αστραπή Μεσοποταμίας
Μακεδονικός - Θύελλα Σαρακηνών
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ - Αγροτικός Αστέρας
Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια – Εδεσσαϊκός
Ρεπό: Άρης Παλαιοχωρίου

5η αγωνιστική 20η

ΑΟ Σειρήνα - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΑΣ Φλώρινα
Αστραπή Μεσοποταμίας - ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
Άρης Παλαιοχωρίου - Ποσειδών Μηχανιώνας
Θύελλα Σαρακηνών - Αλμωπός Αριδαίας
Εδεσσαϊκός – Μακεδονικός
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ - Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια
Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

6η αγωνιστική 21η

Θερμαϊκός Θέρμης - ΑΟ Σειρήνα
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ - Αστραπή Μεσοποταμίας
ΠΑΣ Φλώρινα - Άρης Παλαιοχωρίου
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών - Θύελλα Σαρακηνών
Ποσειδών Μηχανιώνας - Αγροτικός Αστέρας
Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός
Μακεδονικός - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Ρεπό: Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια

7η αγωνιστική 22η

ΑΟ Σειρήνα - Αστραπή Μεσοποταμίας
Άρης Παλαιοχωρίου - Θερμαϊκός Θέρμης
Θύελλα Σαρακηνών - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Αγροτικός Αστέρας - ΠΑΣ Φλώρινα
Εδεσσαϊκός - ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια - Ποσειδών Μηχανιώνας
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ - Αλμωπός Αριδαίας
Ρεπό: Μακεδονικός

8η αγωνιστική 23η

Άρης Παλαιοχωρίου - ΑΟ Σειρήνα
Αστραπή Μεσοποταμίας - Θύελλα Σαρακηνών
Θερμαϊκός Θέρμης - Αγροτικός Αστέρας
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – Εδεσσαϊκός
ΠΑΣ Φλώρινα - Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Ποσειδών Μηχανιώνας – Μακεδονικός
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

9η αγωνιστική 24η

ΑΟ Σειρήνα - Θύελλα Σαρακηνών
Αγροτικός Αστέρας - Άρης Παλαιοχωρίου
Εδεσσαϊκός - Αστραπή Μεσοποταμίας
Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια - Θερμαϊκός Θέρμης
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Μακεδονικός - ΠΑΣ Φλώρινα
Αλμωπός Αριδαίας - Ποσειδών Μηχανιώνας
Ρεπό: ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών

10η αγωνιστική 25η

Αγροτικός Αστέρας - ΑΟ Σειρήνα
Θύελλα Σαρακηνών – Εδεσσαϊκός
Άρης Παλαιοχωρίου - Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια
Αστραπή Μεσοποταμίας - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Θερμαϊκός Θέρμης – Μακεδονικός
ΠΑΣ Φλώρινα - Αλμωπός Αριδαίας
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών - Ποσειδών Μηχανιώνας
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ

11η αγωνιστική 26η

ΑΟ Σειρήνα – Εδεσσαϊκός
Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια - Αγροτικός Αστέρας
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ - Θύελλα Σαρακηνών
Μακεδονικός - Άρης Παλαιοχωρίου
Αλμωπός Αριδαίας - Θερμαϊκός Θέρμης
Ποσειδών Μηχανιώνας - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών - ΠΑΣ Φλώρινα
Ρεπό: Αστραπή Μεσοποταμίας

12η αγωνιστική 27η

Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια - ΑΟ Σειρήνα
Εδεσσαϊκός - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός
Άρης Παλαιοχωρίου - Αλμωπός Αριδαίας
Αστραπή Μεσοποταμίας - Ποσειδών Μηχανιώνας
Θερμαϊκός Θέρμης - ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ - ΠΑΣ Φλώρινα
Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

13η αγωνιστική 28η

ΑΟ Σειρήνα - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Μακεδονικός - Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια
Αλμωπός Αριδαίας - Αγροτικός Αστέρας
Ποσειδών Μηχανιώνας - Θύελλα Σαρακηνών
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών - Άρης Παλαιοχωρίου
ΠΑΣ Φλώρινα - Αστραπή Μεσοποταμίας
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ - Θερμαϊκός Θέρμης
Ρεπό: Εδεσσαϊκός

14η αγωνιστική 29η

Μακεδονικός - ΑΟ Σειρήνα
Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια - Αλμωπός Αριδαίας
Εδεσσαϊκός - Ποσειδών Μηχανιώνας
Αγροτικός Αστέρας - ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
Θύελλα Σαρακηνών - ΠΑΣ Φλώρινα
Άρης Παλαιοχωρίου - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Αστραπή Μεσοποταμίας - Θερμαϊκός Θέρμης
Ρεπό: ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

15η αγωνιστική 30η

Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός
Ποσειδών Μηχανιώνας - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών - Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια
ΠΑΣ Φλώρινα – Εδεσσαϊκός
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ - Αγροτικός Αστέρας
Θερμαϊκός Θέρμης - Θύελλα Σαρακηνών
Αστραπή Μεσοποταμίας - Άρης Παλαιοχωρίου
Ρεπό: ΑΟ Σειρήνα

Διαφημίσεις Περιεχομένου

Η ηλεκτρονική εφημερίδα του τόπου μας!