Σάρωσε τα μετάλλια ο Α.Σ. ATΛΑΝΤΙΔΑ στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Πυγμαχίας στην Καβάλα Κύριο

Σάρωσε τα μετάλλια ο Αθλητικός Σύλλογος ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Πυγμαχίας που διοργανώθηκε στην Καβάλα από 17 έως 20 Οκτωβρίου 2019.

Ο αθλητής Χούχας Σωτήρης είναι πλέον πρωταθλητής Ελλάδος αφού κατέκτησε την πρώτη θέση στα 68 κιλά ενώ η Αντωνίου Μαρία κέρδισε το Ασημένιο μετάλλιο στη κατηγορία των 50 κιλών. Όμως οι επιτυχίες δεν σταμάτησαν εκεί αφού την τρίτη θέση κατέλαβε η Βαρσαμοπούλου Φρειδερίκη στα 48 κιλά.

Θερμά συγχαρητήρια στους αθλητές και στους προπονητές της ΑΤΛΑΝΤΙΔΑΣ, Σάκη Κουζιώρτη και Τάσο Καμπάνη για  τις σημαντικές διακρίσεις στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Πυγμαχίας.